Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Widoczność itemków na modzie


MandragoraPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chce ustawić widoczność samych sztab i mojego eq żeby mi nie przeszkadzało w dropieniu. Tą czynność chciałem zrobić na Metin2Mod2012SF, tylko nie wiem jak to zrobić.

Umiem to robić na normalnym cliencie ale na modzie nie. Pomoże ktoś?

Opublikowano

Jeżeli nie masz problemu zrobić tego na zwykłym cliencie to na modzie tym bardziej sobie poradzisz. Robisz wszystko tak samo tylko, że w folderze "mod".

Opublikowano

Jeżeli nie masz problemu zrobić tego na zwykłym cliencie to na modzie tym bardziej sobie poradzisz. Robisz wszystko tak samo tylko, że w folderze "mod".

A w pack nic nie trzeba grzebać?

Opublikowano

A w pack nic nie trzeba grzebać?

 

Nie raczej nie. W cliencie z modem masz coś takiego jak "Serverinfo Creator" czy coś w tym stylu. Tam wpisujesz ip porty jak i ścieżki do item_proto, item_list itp.

Opublikowano

Nie raczej nie. W cliencie z modem masz coś takiego jak "Serverinfo Creator" czy coś w tym stylu. Tam wpisujesz ip porty jak i ścieżki do item_proto, item_list itp.

Spróbowałem i działa. Dzięki.

@close

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...