Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nowi użytkownicy nie widzą innych w pokojach


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

 

Mam problem odnośnie uprawnień na moim teamspeak'u. Otóż, gdy np. mój kolega w chodzi po raz pierwszy na serwer, nie widzi nikogo kto siedzi w pokojach oraz nie może samemu wejść na inne pokoje. Jak mogę ten problem naprawić?

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

odpowiada za widzenie innych osób na ts3:

i_client_max_channel_subscriptions -1

i_channel_subscribe_power 
za wchodzenie na kanały odpowiada : 

b_channel_join_permanent

b_channel_join_semi_permanent

b_channel_join_temporary

i_channel_join_power

Opublikowano

Ok miałem ustawione już wcześniej  i_client_max_channel_subscriptions -1   a tę opcję i_channel_subscribe_power    miałem value na 75 ale ustawiłem na -1.

Jest okej?

 

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ok miałem ustawione już wcześniej  i_client_max_channel_subscriptions -1   a tę opcję i_channel_subscribe_power    miałem value na 75 ale ustawiłem na -1.

Jest okej?

 

tego nie zmieniaj ;d to skasuj ;)

 

Subscribe power ustaw na 75 ;)

Opublikowano

Taki ustawienie może być?

me2kmfv.png

I gdy wszedłem na serwer na dole pokazała sie informacja:

 insufficient client permissions (failed on i_client_max_channel_subscriptions)

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Taki ustawienie może być?

me2kmfv.png

I gdy wszedłem na serwer na dole pokazała sie informacja:

 insufficient client permissions (failed on i_client_max_channel_subscriptions)

Na Max Channel Subscriptions daj Remove reszta jest okej.

Opublikowano

Ok tak zrobiłem :) Teraz tylko przeszkadza mi ten błąd wyświetlany w konsolce po wejściu na serwer:

insufficient client permissions (failed on i_client_max_channel_subscriptions)

nieregulaminowa sygnatura

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...