Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Usunąłem Wiedzmina 3, czy save'y z gry zostały na konsoli?


Michallix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Przez przypadek z PS4 usunąłem wiedzmina 3, a byłem bardzo daleko. Nie chce mi się jeszcze raz przechodzić i teraz pytanie! Czy jeżeli zaistaluję jeszcze raz moje zapisy będą? Czy będę musiał robić misje jeszcze raz?

 

Daję limit za pomoc.

Jeżeli postarasz się dostaniesz lajki.

Proszę o konkretne odp. a nie o jakieś .... .... .. .. .

Z góry dzięki.

­

Opublikowano

Cześć!

Nie mam PS4, ale jeśli z plikami jest tak samo, jak z PS3, to zapisy z gier są w innym miejscu niż pliki gry, czyli jeśli usunąłeś gre, a zapisów nie ruszałeś, to powinny one zostać.

Zapytam o to wujka Google, także jakby co będę edytował.

I3-4130 10GB DDR3 Geforce GTX 760 2GB GDDR5 | PS2 Fat SCPH-30004 FMCB 1.8 | PS3 Super Slim 500GB CECH-4004C | Microsoft Lumia 550

Opublikowano

Kurde, ciężko znaleźć :P.

Ale wzorując się na tym strzelam, że zapisy ci (chyba) zostały.

I3-4130 10GB DDR3 Geforce GTX 760 2GB GDDR5 | PS2 Fat SCPH-30004 FMCB 1.8 | PS3 Super Slim 500GB CECH-4004C | Microsoft Lumia 550

Opublikowano

Ja wielokrotnie usuwałem i save z każdej gry zostaje ;)

18-witcher-638x200.png

 

POMOGŁEM? ZOSTAW +! DZIĘKI!

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...