Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję 2 Skriptów Skript na Vanish i skript na automatyczne eq na pvp.


KrafteGG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuję 2 skriptów

Vanish:

Chcem żeby po wpisaniu komendy /vasnish gracz mnie nie widzial ale admini tak i ja siebie tez

chcem tez ze jak np. bede miec miecz w reku i set jakis na sobie to zeby gracz tego nie widzial

ale admin tak.

Wiem ze jest plugin na takiego vanisha ale gdy go wgrywam mam problemy ze serverm :(

 

Automatyczne Eq:

Mam server pvp i chciał bym żeby jak jakiś gracz nowy wejdzie na spawn to będzie miał odrazu załozone zelazne eq

i diax miecz 64 jedzenia 8 refili i luk i strzaly.

I po dedzie te eq tez bedzie miec zalozone.

 

 

Z góry dzięki !

Daje + za dobre odpowiedzi !

 

GwKVT9z.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

@1361622928-U485574.pngNaselien Wiesz jak to laguje?

on respawn:
    equip player with iron helmet
    equip player with iron chestplate
    equip player with iron leggings
    equip player with iron boots
    add 1 diamond sword of sharpness 1 to player
    add 1 bow to player
    add 32 arrow to player
    add 64 steak to player
    add 8 golden apple to player

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano

thx za poprawke

##-------------$$------------------##

Jeśli Pomogłem Daj Like  ^^ 

Jeśli Nie To Też Da<3 

##-------------$$------------------##

Opublikowano
command /v:
	aliases: /vanish, /ukryj, /ev, /evanish
	trigger:
		if player has permission "vanish+.vanish":
			if {vanish.%player%} is false:
				hide player to all players
				send "&aWlaczyles tryb ukrycia"
				set {vanish.%player%} to true
			else:
				reveal player to all players
				send "&cWylaczyles tryb ukrycia"
				set {vanish.%player%} to false
		else:
			send "&4Blad: &cNie masz uprawnien" 

moge ci dac tylko to ;.(

 

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...