Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szczegóły fuzji serwerów Europejskich i Amerykańskich


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W SKRÓCIE:

Z dniem 30 czerwca, Nexon Europe i Nexon America połączą swoje siły by utworzyć nowe, zjednoczone Combat Arms.

Europejscy i amerykańscy gracze teraz mogli współzawodniczyć ze sobą w Combat Arms.

Połączenie europejskiej i północnoamerykańskiej usługi wprowadzi również pewne zmiany do gry, które mają poprawić doświadczenia z rozgrywki dla graczy.

  

 

FAQ dla Europejskich Użytkowników

 

Kiedy dojdzie do migracji?

Jednolita usługa Combat Arms zostanie uruchomiona 30 czerwca.

Od tego momentu, europejscy i amerykańscy użytkownicy będą obsługiwani przez Nexon Europe.

                

Po migracji, jakie zmiany zostaną wprowadzone w zakresie doświadczeń użytkowników?

Doświadczenia użytkowników pozostaną bez zmian. Nie będzie także żadnych zmian w kwestii łączenia z grą. Największą zmianą będzie możliwość współzawodnictwa z graczami z Północnej Ameryki.

                

Czy limity regionalne dla serwerów ulegną zmianie?

Będą 3 rodzaje serwerów: globalne, europejskie i północnoamerykańskie.

Globalne będą otwarte dla wszystkich, a północnoamerykańskie/europejskie tylko dla graczy z odpowiednich regionów.

                

Czy będę mógł zachować nazwę swojej postaci?

Nazwy postaci europejskich postaci nie ulegną zmianie.

Jeśli amerykański użytkownik będzie miał taką samą nazwę postaci, jak ktoś z Europy, zostanie do niej dodany wykrzyknik (!).

                

Czy będę mógł także zachować obecną nazwę klanu?

Sytuacja w kwestii klanów jest podobna jak w przypadku nazw postaci.

Jeśli klan z północnoamerykańskiego Combat Arms będzie miał taką samą nazwę, jak jeden z europejskich klanów, zostanie do niej dodany symbol małpy (@).

                

Jak mogę wejść w interakcję z użytkownikami z Północnej Ameryki i Oceanii?

Interakcje z użytkownikami z Północnej Ameryki i Oceanii będą zachodzić w ten sam sposób, co z pozostałymi użytkownikami z Europy.

Oznacza to, że możesz z nimi rozmawiać, wysyłać im wiadomości i, co najważniejsze, współzawodniczyć w tym samym pokoju gry!

                

Czy po migracji odbędą się jakieś wydarzenia?

By uczcić przenosiny, planujemy urządzić kilka wydarzeń, z których będą mogli skorzystać zarówno użytkownicy z Europy jak i Północnej Ameryki. 

Szczegóły w kwestii tych wydarzeń zostaną ogłoszone już wkrótce.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...