Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Śmiać Się Czy Płakać?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początek zobaczcie ten talent o.Oo.O :huh: :lol: :( (Emoty pzredstawiają mój zmienny humor o.O )

 

 

 

Będzie mi się śnił po nocach o.O Mam się śmiać z takiego gówniarza czy płakać że youtube schodzi na psy :huh: ??

 

Komentujcie ten talent o.O

43e8e91583426019.png

33814.png

33784.gif

33662.gif

33773.gif

 

Moje zdania sa przesaczone krytyka i ironia , za co -? Tylko neo nie szanuja inteligencji ....

Opublikowano

Seldonas jest od dawna w necie..

 

że też takich debili matka ziemia musi nosić.

 

smutno mi.;(

Opublikowano

100tys w Mam Talent by nie wygrał...

Bardziej mi się chciało śmiać, niż płakać

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Taki mały dupek o.O wie co to jest youtube :O

43e8e91583426019.png

33814.png

33784.gif

33662.gif

33773.gif

 

Moje zdania sa przesaczone krytyka i ironia , za co -? Tylko neo nie szanuja inteligencji ....

Opublikowano

mamy nowego Proo zjeba...

zal takich ludzi jesli wgl mozna ich tak nazywac... <_<

6080.png

25236.png

5403.gif

32009.png

8319.gif

8524.gif

Gość Lenart
Opublikowano

wiecie, chłopak chciał być sławny... każdy sposób jest dobry, zresztą to jest tylko dziecko, wygląd się zmieni i nie będzie wyśmiewany na ulicy :P nie to co boxxy xD

Opublikowano

EE.. ymmm... ezmmm... to jest baba czy chłop, czy transwestyta (czy jakoś tak) ?

 

 

 

Ale są też inni, gracjan roztocki albo luntek

 

 

 

Ja bym bardziej płakał że żyje na tym świecie wśród takich idiotów o.O

 

 

 

 

 

 

Gość Lenart
Opublikowano

to jest chłopak o.0 widziałeś kiedyś dziecko ? o.0

 

 

 

@down

Teraz wiemy że odkopać można wszystko ;)

Gość Owned!
Opublikowano

to jest chłopak o.0 widziałeś kiedyś dziecko ? o.0

 

Chyba nie ma lustra w domu jak nie widział

 

#t

 

Odkopałeś internet (yay)

Opublikowano

ja bym raczej plakal nad takim bo co za idiota wstawia filmiki osmieszajace samego siebie

1321803775u359964.png

Created by Kondzio56

Opublikowano

Mi już takich osób nie jest żal za dużo takich i podobnych żeczy widziałem na youtube....

Teraz to mnie tylko mogę śmiać :rolleyes:

Opublikowano

UP@ Prawie wszyscy mają rację a5e5c3d5c4f7c8ec.png

 

Wygląd mu się napewno zmieni ale teraz to che mi się tego **** roz********* i posprzątać mu pokój :P

43e8e91583426019.png

33814.png

33784.gif

33662.gif

33773.gif

 

Moje zdania sa przesaczone krytyka i ironia , za co -? Tylko neo nie szanuja inteligencji ....

Opublikowano

UP@ Prawie wszyscy mają rację a5e5c3d5c4f7c8ec.png

 

Wygląd mu się napewno zmieni ale teraz to che mi się tego **** roz********* i posprzątać mu pokój :P

 

Nie cenzurujcie bo trzeba się pół godziny domyślać co tam jest... <_<

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Gość Lenart
Opublikowano

pewnie poszedł do jakiegoś rodzica, pokazał co umie, rodzic żeby nie zniszczyć dziecka powiedział "ładnie synku, zbił byś na tym majątek ;)" i dzieciak uwierzył, zrobił filmik, umieścił w sieci i niestety nie zbił majątku ;/ ale zyskał sławę na 100% lepszą niż gracjanek :)

Opublikowano

Przynajmniej w przyszłości będzie miał się z czego śmiać z dziećmi, każdy jak był dzieckiem robił jakiś głupie rzeczy

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Owned wiedziałem ze to napiszesz :D...

 

No tak, dla mnie to dziecko wygląda na hmm, 11latka. Ale nie trudno rozbawic kogos czyms głupim

Opublikowano

To jest przedstawiciel gatunku "homo sapiens neo neo" :D

A tak wgl. to on ma więcej tych "karaoków" :P

A tak w ogóle wygląda na niedojeba :P

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Gość Lenart
Opublikowano

A tak w ogóle wygląda na niedojeba :P

 

jesus-facepalm.jpg

 

kim albo czym jest niedojeb ? o.0

Opublikowano

Ehh mi się bardziej chce płakać. Szkoda mi go. To nie jest dla mnie śmieszne.To jest załosne <_<

Gość Mounthains
Opublikowano

tylko, płakać + stare -,-

 

close

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...