Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarabianie na League of Legends


Traceur3RUN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

mam parę pytań.

1. żeby zarabiać pieniądze muszę mieć ukończone 18lat. (tak mam ukończone)

-w jakiej dywizji (rankingu muszę być)?

-jak to wszystko się załatwia?

2. Drużyny

- najlepiej kogoś znaleźć i z nim grać zawsze w drużynie w walkach rankingowych?

 

Jak o czymś jeszcze zapomniałem to proszę też napisanie.

dzięki z góry.

grupa graczy którzy zagrają na starym Metin2Global 2007 https://discord.gg/ygKzJfm

Opublikowano

Zarabiać pieniądze? **śmiech**

1. To że masz 18-ście lat powoduje, że możesz mieć założone konto na paypalu...
- Żeby ktokolwiek chciał Cię oglądać to przynajmniej diamond, a najlepiej challanger. *Ewentualnie musisz być kobietą z wielkimi piersiami na wierzchu to wtedy nawet możesz być w silverze**
- Poprzez "donate" ... czyli darowizna na rzecz Twojej wyśmienitej gry.

2. Drużyna jest najbardziej istotną rzeczą w tej grze więc...
- Do golda sam wejdziesz bez problemu *wystarczy tylko trochę praktyki w grze* , później liczy się teamwork więc warto kogoś znaleźć do gry.

Jest kilka sposobów na zarabianie... ale najbardziej rozpowszechniony jest streaming, który wyżej wymieniłem. Możesz zarabiać na robieniu reffów, pomocy w wychodzeniu z danych dywizji oraz na samej grze drużynowej *jeżeli Twój team jak i Ty jesteście na prawdę bardzo dobrzy* :)


True love survives all

Opublikowano

Zarabiać pieniądze? **śmiech**

 

1. To że masz 18-ście lat powoduje, że możesz mieć założone konto na paypalu...

- Żeby ktokolwiek chciał Cię oglądać to przynajmniej diamond, a najlepiej challanger. *Ewentualnie musisz być kobietą z wielkimi piersiami na wierzchu to wtedy nawet możesz być w silverze**

- Poprzez "donate" ... czyli darowizna na rzecz Twojej wyśmienitej gry.

2. Drużyna jest najbardziej istotną rzeczą w tej grze więc...

- Do golda sam wejdziesz bez problemu *wystarczy tylko trochę praktyki w grze* , później liczy się teamwork więc warto kogoś znaleźć do gry.

 

Jest kilka sposobów na zarabianie... ale najbardziej rozpowszechniony jest streaming, który wyżej wymieniłem. Możesz zarabiać na robieniu reffów, pomocy w wychodzeniu z danych dywizji oraz na samej grze drużynowej *jeżeli Twój team jak i Ty jesteście na prawdę bardzo dobrzy* :)

A to wszystko po wielu latach solidnego treningu, wiec jezeli dopiero zaczales przygode z lolem lub tkwisz w niskich ligach to nie masz na co liczyc, lepiej znajdz inne gry np. Hots ktory dopiero sie rozwija, pozniej bedzie latwiej tam zadebiutowac jesli sie zacznie od samego poczatku.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

A to wszystko po wielu latach solidnego treningu, wiec jezeli dopiero zaczales przygode z lolem lub tkwisz w niskich ligach to nie masz na co liczyc, lepiej znajdz inne gry np. Hots ktory dopiero sie rozwija, pozniej bedzie latwiej tam zadebiutowac jesli sie zacznie od samego poczatku.

hots to widać klon lol'a tylko w bardziej gównianej okładce .

dzięki za odpowiedzi zostanę przy lolu dopiero mam zamiar w to grać.

grupa graczy którzy zagrają na starym Metin2Global 2007 https://discord.gg/ygKzJfm

Opublikowano

@CrisisPL żeby założyć paypala nie trzeba mieć 18 lat, tylko wtedy potrzeba rodziców żeby móc wypłacić pieniądze :)

@Traceur3RUN co do zarabiania moim zdaniem najlepiej boostować konta (najbardziej opłacalne), streamowanie (np na twitch.tv) jest nie opłacalne - przy 1000 widzach za 1 reklame dostajesz około 0.30-0.70$ i nie można puszczać więcej niż 5* reklam przez godzine, dużo jepiej jest na hitboxie ale jest on mniej popularny + donate. Jeśli jesteś bardzo dobry - znajdz drużynę i graj lige ESL (płatną) - tam za 1 miejsce w niektórych turniejach można zarobić do 1500euro, lecz tam jest bardzo wysoki poziom i takie turnieje nie są organizowane z dnia na dzień tylko czasem one trwają po 2 tygodnie i bierze udział po 500 drużyn.

Opublikowano

Zawsze możesz zostać challengerem i załatwić sobie dobrą drużynę, choćby coś jak roccat.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Na lolu nie da się łatwo zarobić. Musisz umieć grać/mieć ogarnięty team/dobry sprzęt do streamowania. Dopiero potem możesz coś próbować, turnieje etc.

Opublikowano

Jest dużo sposobów, jeśli potrafisz grać.

Możesz grać turnieje na ESL (z drużyną, czasami są turnieje 1vs1)

Możesz grać turnieje na francuskiej stronie G4G (Glory4Gamers), jest dużo turnieji 1vs1 ARAM

Opublikowano

widac po tym jak odnosisz sie do hotsa twoja kultura osobista jak i wiedza o lolu czy o wczesniej wspominanej grze jest marna, c***a osiagniesz

@topic

albo boosting jak masz "skylla" lub streaming

Opublikowano

­

 

Albo mieć smykałkę do interesó i zarabiać na LoLu nie grając w LoLa :)

Ciekawe w jaki sposób.

 

 

Najłatwiej w LoLu zarobić właśnie przez boosting, ponieważ wymaga on najmniej zaangażowania. Oczywiście dobrze, jeśli byłbyś wyżej niż d1.

Opublikowano

hots to widać klon lol'a tylko w bardziej gównianej okładce .

dzięki za odpowiedzi zostanę przy lolu dopiero mam zamiar w to grać.

Spojrzcie na ten post, jezeli masz dopiero zaczac w to grac to kompletnie nie oplaca Ci sie w ogole zaczynac czy podchodzic do tego profesjonalnie, za pozno. Teraz trzeba wypatrywac lepszych gier lub zostac w mniejszym community jakiejs mniej znanej i czerpac z tego korzysci. Ewentualnie mozesz poprobowac w heartstone pograc/postreamowac jesli Ci hots nie odpowiada.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

­

 

Ciekawe w jaki sposób.

 

 

Najłatwiej w LoLu zarobić właśnie przez boosting, ponieważ wymaga on najmniej zaangażowania. Oczywiście dobrze, jeśli byłbyś wyżej niż d1.

 

No właśnie w taki, że mówiąc każdemu mirkowi na tym forum skąd miałem ponad 4 miliony RP na sprzedaż bardzo szybko nie miał bym klientów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...