Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki telefon (500zł) , dobre zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Planuje zakupić telefon zależy mi na 

 

- aparat 8mpx ( marzy mi się 13mpx, choć wiem że w tej cenie to raczej nie realne , chyba że aliexpress) - tak wiem mpx mają mało wspólnego z jakością zdjęć, lecz bez 8mpx ani rusz.

- ekran tutaj coś między 4,3/4,5/5 cal'a 

- wydajność może być przeciętna tak jak mówię zależy mi na aparacie .

 

Cena maksymalna to 500 zł i tu pojawia się pytanie w co celować przy takim budżecie ?

Używki , nowe a może aliexpress o którym wcześniej wspomniałem (zniechęca mnie kontrola celna). 

Dodatkowo chciałbym spytać jak wygląda aktualnie stabilizacja rynku telefonów czy warto może poczekać 

jakiś czas aż wyjdą lepsze modele/starsze stanieją ?

 

Pozdrawiam,

DragonQuest

Opublikowano

@Patryk2060

Dzięki za odpowiedź! :)

Telefonik z tego co widzę bardzo fajny , lecz sprzedawca ma tylko 9 gwiazdek co jest niepokojące , czy moge mu zaufać ? :)

Tutaj są inne telefon które mi bardziej się podobają , ten sam sprzedawca :

 

http://allegro.pl/smartfon-cubot-s200-serwis-z-polski-fvat-i5457601140.html

http://allegro.pl/smartfon-lenovo-a916-serwis-z-polski-fvat-i5457626837.html

http://allegro.pl/smartfon-lenovo-vibe-x-s960-serwis-z-polski-fvat-i5457595670.html(za tym szaleje)

Opublikowano

@DragonQuest

Do Lenovo nie jestem przekonany

Ale sprzedawca dopiero zaczyna wiec poczekaj az otrzyma jeszcze jedna gwiazdke by sprawdzic czy ma 100% pozytywnych komentarzy

Opublikowano

@DragonQuest

Do Lenovo nie jestem przekonany

Ale sprzedawca dopiero zaczyna wiec poczekaj az otrzyma jeszcze jedna gwiazdke by sprawdzic czy ma 100% pozytywnych komentarzy

Ale ten Cubot wydaję się dość spoko opcją (?) , poszukałem w necie fotek z tego fona i wydaję się dość spoko , problem jest taki , że przeglądając sb. wykopa natrafiłem się na taki link : 

http://www.wykop.pl/ramka/2607369/kupujesz-na-allegro-uwazaj-fala-oszustw-na-allegro-ofiary-phishingu/

co jeszcze bardziej mnie zaniepokoiło.

Opublikowano

@up

wolałbym już prędzej używkę galaxy S4 , co nie jest w sumie takim złym pomysłem :P

Lepsze to niż jakiś kruger.
Opublikowano

A może używany galaxy s4 zoom ? skoro zależy Ci na aparacie to to byłaby chyba najlepsza opcja. Co prawda ma spore gabaryty, ale zerknij sobie.

t5Wjng.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...