Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ścinanie całego komputera po zalogowaniu


Wrona :3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemanko otóż mój problem polega na tym, że 5 sekund po zalogowaniu do lola ścina mi kompa na 1,5/2 minuty
co może być tego przyczyną? obciążeń żadnych nie ma poza ts'em
efekty wizualne w grze mam ustawione na najmniejsze
4gb ramu
jakies propozycje?
dodam, że przed uruchomieniem lola ustawiam komputer na największą wydajność
za odpowiedzi dziękuje, plusikuje

Opublikowano

Coz, sam sie napotykam na ten sam problem lecz u mnie ta scinka wynosi ok. 20 sekund. U mnie prawdopodobnie problemem jest przegrzanie procka, bo nic innego nie mogloby ingerowac w to, a na laptopie dziala normalnie.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

siemanko otóż mój problem polega na tym, że 5 sekund po zalogowaniu do lola ścina mi kompa na 1,5/2 minuty

co może być tego przyczyną? obciążeń żadnych nie ma poza ts'em

efekty wizualne w grze mam ustawione na najmniejsze

4gb ramu

jakies propozycje?

dodam, że przed uruchomieniem lola ustawiam komputer na największą wydajność

za odpowiedzi dziękuje, plusikuje

Mam tak samo, też na 1-2min i nie wiem co to może być :/

Opublikowano

Mam tak samo, a i jeszcze muszę wyłączać pomoc IP po każdym włączeniu  kompa.. U mnie ten problem zaczął się, jak zostało wprowadzone połączenie z Fb.

Opublikowano

siemanko otóż mój problem polega na tym, że 5 sekund po zalogowaniu do lola ścina mi kompa na 1,5/2 minuty

co może być tego przyczyną? obciążeń żadnych nie ma poza ts'em

efekty wizualne w grze mam ustawione na najmniejsze

4gb ramu

jakies propozycje?

dodam, że przed uruchomieniem lola ustawiam komputer na największą wydajność

za odpowiedzi dziękuje, plusikuje

 

Procesor + karta graficzna ? Coś na ten temat ? Jakiś wykres z programu o temperaturze ze szczytu możliwości PC ?

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Też mam taki problem, raz na 5 logowań nie ma freezu. Mam ten problem od 3, 2 patchy. Czytajac ww komenty problem nie wystepuje tylko u mnie.

Opublikowano

Jest to na pewno wina najnowszej aktualizacji gry. Do tej pory u mnie nie było problemu, jednak zarówno na mojej stacjonarce (i7, R9), jak i lapku (i7) zawiesza mi cały komputer po zalogowaniu. Nie zdarza się to zawsze jednak 90%.

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

Opublikowano

Ja nie mam takowych problemów ,lecz kiedyś też to występowało... ,ja natomiast am inny problem... zawsze przy ładowaniu gry wywala mi bug splata... ,po czym muszę czekać aż gra się rozpocznie... żeby wbić

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...