Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Nowa Zbroja "Mistrza" I Nowa Fryzura Czyli Hełm


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym wam przedstawic zbroje mistrza oraz new hełm .

 

Screeny:

 

 

1. Zbroja, Granny viever oraz Metin2.

 

reichskingrssizt6gnb3i.png

 

reichskingjdhkz1op.png

 

ingamescreenm5kz04o2.png

 

 

 

2. Hełm, Granny viever.

 

helmscreentcpvm95l.png

 

 

Download:

 

Ikona Zbroi:

 

http://www.speedyshare.com/files/22252084/Ikona_zbroi.rar

 

Tekstury Zbroi:

 

http://www.speedyshare.com/files/22252175/Zbroja_Mistrza.rar

 

Hełm:

 

http://www.speedyshare.com/files/22252097/He_m.rar

 

 

Jak mówiłem skanu nie będzie ponieważ coś mi się stało ze virustotal i przerywa w połowie skanowania.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Co trzeba wiedziec o tych itemkach? (dla zielonych)

 

- Hełm, to są włosy tzn. fryzura którą musicie podmienic ...

- zbroje możecie podmienic za zwykłego hwanga :)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Tut by luki200810

 

Zakaz kopiowania na inne fora bez zgody autora !!

Opublikowano

Zbroja już była

A do hełmu nie mam nic przeciwko, tylko jakmuś pokazał jak to w gdzie wygląda

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

1. Nie mam tera dostępu doserwera więc hełmu nie pokaże

2. Gdzie widziałeś tę zbroję? daj tuta.

3. Każdy ma inny gust DragonMt2.

Opublikowano

Ta "zbroja mistrza" to hwang, tylko w starszych wersjach metina 2008 można ją zobaczyć (np. u mnie). Tak samo jest z Hwangiem dla Ninjy. Zamiast tej biało-zielonej jest czerwona (chodzi oczywiście o ikony).

 

Prawdopodobnie tak miały wyglądać te Hwangi, lecz firma YMIR się na to nie zgodziła oraz pozmieniała wyglądy, a potem (czyli już w późniejszych 2008-kach i dalej) zmieniono także ikonę.

 

@Edit

 

Jasne, thx za minusy, ciekawe za co...

zenm.png

Opublikowano

Ładne leci+ :) Mam pytanie. W jakich programach mozna zrobic taka wlasna zbroje,broń,hełm itp. ?:> Dam + i 5*

Opublikowano

hmm do pc .eix i pc.epk... ale to dla umiejących rozpakowywac i zapakowywac pliki... i jeszcze trzeba w serwerze dodac żeby były na serwie a ich id sam sobie ustawiasz xD

Opublikowano

Odpowie mi ktoś na te pytanie

 

" W jakich programach mozna zrobic taka wlasna zbroje,broń,hełm itp. ?:> "

Opublikowano

luki wiesz co to edit <_< ? Ale i tak + zaa eq :huh:

43e8e91583426019.png

33814.png

33784.gif

33662.gif

33773.gif

 

Moje zdania sa przesaczone krytyka i ironia , za co -? Tylko neo nie szanuja inteligencji ....

Opublikowano

PS:

Może znalazłes w koreanie, ale tut nie twoj :P

Na ePVP pierw było, ale to szczegoł

 

+ za checi

Opublikowano

w jakim programie to jest robione ??

Plus

aaaa

I minus

Plus i minus to jedyne

Plus i minus to jedyne co widzę

Plus i minus to jedyne co słyszę

Plus i minus to jedyne czym żyjeWolę być -- Więc daj mi minus

Życie, życie nasze składa się z krótkich momentów

Cudownych chwil czy przykrych incydentów

Niczego nie przegapię, wszystkie je łapię

Korzystam z talentu, przelewam go na papier

Więc łapię chwile ulotne jak ulotka

Ulotne chwile łapię jak fotka

Dbam, by chwile ulotne jak notka

Nie uleciały jak ulotna plotka

W niepamięć... Każdy gest i każde zdanie

Obrazy przed oczami zawieszone jak na ścianie

Piort 'Magik' Łuszcz

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Sorry że odkopuje temat, ale mógł by ktoś reupnąć tą zbrojkę, bo linki wygasły?

Będą plusiki i piątki ;d

 

@Edit weźcie nie raportujcie xD

@Edit2 reupnie ktoś, kto je ma?xD

avatar1l.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...