Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki serwer zrobić, aby stał się perełką?


Misiek994

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym was zapytać, czego konkretnie oczekują gracze na serwerach, jaki serwer zrobić żeby wypalił i stał się perełka ;) Podzielcie się swoimi propozycjami.

Opublikowano

­Estetyka na chacie, ciekawy spawn, dojrzała ekipa, a przede wszystkim - typ. Najlepiej, gdyby był jakiś autorski, wtedy gra się o wiele bardziej przyjemniej.

Opublikowano

Odnośnie typu myślałem nad PVP (klasy)/SKARBY/SURVIVAL nie byłoby za wiele udogodnień w IS, a uslugi premium gracze mogliby nabyć nie tylko za pieniądze, np. VIP i SVIP byłby udostępniany na stałe dla osób które wspierają serwer (reklama wśród znajomych itp). Jest Prizemat, Kasyno, oraz bonus za logowanie. Do tego skrzynie "niespodzianki" ;)

Opublikowano

Proponowałbym dodanie na tego typu serwer nagrody, tzn.

Gracz przy awansie na wyższą klasę dostaje x diamentów (tutaj będzie to waluta serwerowa), za które może ulepszać miecz, np. za 15 diamentów z żelaznego na diamentowy, potem enchanty, itd.

Opublikowano

Generalnie kazdy typ jest dobry :) Ale wykonanie musi byc meeegaaa z autorskimi pluginami

Ja polecam zrobic MiniGame z jakimis epickimi grami. Wszystko powinno byc autorskie, nic z neta bo to jest po prostu oklepane

Opublikowano

Autorskie pluginy, dużo slotów pfff BZDURA. Wystarczy, że będzie dobry i będzie na nim panował wysoki poziom. Jednak takiego obecnie nie ma.

Opublikowano

Chciałbym was zapytać, czego konkretnie oczekują gracze na serwerach

Hm?

Administracje która będzie często w grze

chociaż kilka pluginów autorskich

Ogar na czacie :D

Autorski spawn (Gracze to docenią :))

Według mnie to starczy na dobry serwer :D

 

 

Opublikowano

Hm?

Administracje która będzie często w grze

chociaż kilka pluginów autorskich

Ogar na czacie :D

Autorski spawn (Gracze to docenią :))

Według mnie to starczy na dobry serwer :D

Administracji szukam, wiec piszcie xD

Mapki są autorskie-prócz lobby które kolega wykorzystał w konkursie. Skryptów autorskich też trochę jest (m.in. prizemat, kasyno, bonus za logowanie, skrzynie bonusowe)

Opublikowano

hardcore + gildie ( nie frakcje ) , zabezpieczony teren ma tylko gildia , ale każdy może zrobić armate z tnt albo przyprowadzić creepera. Team trzymający poziom , czyli bez banów za bzdury i dawania itemków kolegom.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...