Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto steam CS:GO za Fifa 14 PC


Loocker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto steam z grą Counter Strike: Global Offensive
Metoda kontaktu: PW forum lub pod tematem.
Opis rzeczy: Na wymianę mam wyżej wspomniane konto, ranga którą posiadam to "Kałach 2". 
Oczekiwana/oferowana cena: Oczekuję konto origin z grą Fifa 14. + Musi być jakiś fajny skład lub dobry zapas coinsów na koncie ;)
Zdjęcia/inne informacje:
Ekwipunek:

j7YGmSL.png


Czas gry:

 tElZu1p.png


 Menu w grze:

Wiw2mtx.png


Edit:
Do CSa mogę dorzucić BF3 Limited Edition z dodatkiem Back To Karkand i Close Quarters.  :)

 

EDIT:

Uwaga, jeżeli masz dobre składy lub dużo coinsów i nie opłaca Ci się wymienić ze mną to mogę dorzucić jakiegoś smsa do 20zł ! 

skpUo.png

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Reeeeeeeeeeeeeeeef

 

Do CSa mogę dorzucić BF3 Limited Edition z dodatkiem Back To Karkand i Close Quarters. :)

skpUo.png

Opublikowano

Mam w sumie zbędne konto z fifą ­14 więc mogę się wymienić. 

Składy: 0 

Ale możesz sobie złożyć, bo kupowałem na tym paczki i jest w c**j zawodników.

Nie powiem Ci bo nie pamiętam a nie mam już Fify :v 

 

9073614346564251243787.png

Opublikowano

Konto w lolu? Warte 100zł.
Proszę, o podesłanie zdjęć statusu VAC oraz głównego menu w grze.

 

Pozdrawiam,
EdDog.

Opublikowano

Posiadam konto Origin z Fifą 14.Posiadam tak skład zlepiony z 2 lig.Jest na nim między innymi Marco Reus oraz trochę zawodników.Fify niestety nie mogę odpalić,więc reszty Ci nie powiem,ale skład jest porządny+Da się nim grać.

Devisssssss_eune_67_4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...