Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DYSKUSJA] SANTERIA.PL ! Co tu się wyprawia?


Fringe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Halo, Halo ? 


co tutaj się wyprawia?


Zero infromacji od administracji, mimo że Asprajm (kip kalm) siedzi z nami na ts'ie, ale woli banować ludzi i się nie odzywać?


Do kiedy mamy być kip kalm i nie wiadomo o co kaman? 


  Fringe


     Metin2.PL TORTUGA 


                   BODY 54lv SKILE -  ON 


     


 

Opublikowano

Dramat k***a, gowno mnie ten serwer obchodzi jak i wasze płacze wiec won z takimi tematami bo nie ręcze za siebie, macie oficjalne forum serwera to tam idzta płakać, ile mozna do cholery.


I te wasze memy to juz nawet nie śmieszne są.


jbzoKz9.png

Opublikowano

Hajs sie zgdza "30 % wiecej sm przed startem" to teraz mają wyjebane troche zarobili z tego ze zrobili głupią prezke strona stała i reje było otwarte a tak naprawde to c**j wie czy wgl było coś takiego jak "santeria" hahaha ja też umiem str zrobić i kasować ludzi...
Ale to im tak łatwo nie pójdzie jak sprawa pójdzie na policje :) 

Opublikowano

po cholere takie bezsensowne tematy?

 

a jak myślisz, ? gdzie mogą gracze cokolwiek napisać ?

  Fringe


     Metin2.PL TORTUGA 


                   BODY 54lv SKILE -  ON 


     


 

Opublikowano

 

Dramat k***a, gowno mnie ten serwer obchodzi jak i wasze płacze wiec won z takimi tematami bo nie ręcze za siebie, macie oficjalne forum serwera to tam idzta płakać, ile mozna do cholery.

I te wasze memy to juz nawet nie śmieszne są.

 

Zmartiwe Cię nie działa strona ani forum na FP nic nie napiszemy i nie zapytamy takze nie ma gdzie ich złapać :)

Opublikowano

 

Dramat k***a, gowno mnie ten serwer obchodzi jak i wasze płacze wiec won z takimi tematami bo nie ręcze za siebie, macie oficjalne forum serwera to tam idzta płakać, ile mozna do cholery.

I te wasze memy to juz nawet nie śmieszne są.

 

Nie? Nie działa forum,nie działa strona,nie ma tematu na mpcforum a na tsie banuje i nic nie mówi ;)

 

 

Serwer totalne dno

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

Dramat k***a, gowno mnie ten serwer obchodzi jak i wasze płacze wiec won z takimi tematami bo nie ręcze za siebie, macie oficjalne forum serwera to tam idzta płakać, ile mozna do cholery.

I te wasze memy to juz nawet nie śmieszne są.

 

 

 

Byłoby mi bardzo miło gdyby chodziło <3

  Fringe


     Metin2.PL TORTUGA 


                   BODY 54lv SKILE -  ON 


     


 

Opublikowano

I po co kolejne takie tematy ? Wystartują to wystartują.

 

@eSejusiek

"Wystartuje to wystartuje"

Ale k***a patrz ile osób wjebało w isa ...

Jak by wiedzieli że tak bedą odpierdalać to by k***a ani grosza nie dostali ... a teraz co ?!

Oni wjebali w gre której nawet nie było , nie ma  i nie będzie !

 

 

GNOJE JEBANE ...

Opublikowano

 

Dramat k***a, gowno mnie ten serwer obchodzi jak i wasze płacze wiec won z takimi tematami bo nie ręcze za siebie, macie oficjalne forum serwera to tam idzta płakać, ile mozna do cholery.

I te wasze memy to juz nawet nie śmieszne są.

 

Koleżanko, tutaj jest opcja na tym forum w dziale metina - Dyskusja, więc nie łamie to żadnego punktu związanego z regulaminem. Ochłoń. ;- )

Opublikowano

Jezeli chcieli zrobic walek to im sie udalo, szkoda tych co wydali wieksze pieniadze.
Lecz ciagle zyje jeszcze nadzieja ze cos z tego bedzie.

Opublikowano

Dyskutujemy na temat serwerów które mają przynajmniej 14 dni. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...