Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ma ktoś pakiety do lodowych kwiatów ?


orka5w

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

#guri^400^8279

#guri^400^8280
#guri^400^8281
#guri^400^8282
#guri^400^8283

Pakiety na zbieranie wszystkich lodowych kwiatów po stronie Diabłów.  [server]

 

#guri^400^8184
#guri^400^8185
#guri^400^8186
#guri^400^8187
#guri^400^8188
#guri^400^8189
Pakiety na zbieranie wszystkich lodowych kwiatów po stronie Aniołów.  [server]
 
#guri^400^8440
#guri^400^8441
#guri^400^8442
#guri^400^8445
#guri^400^8447
#guri^400^8449
#guri^400^8443
#guri^400^8448
#guri^400^8444
#guri^400^8446
Pakiety na zbieranie wszystkich lodowych kwiatów na Tundrze.  [server]
 

giphy.gif

Opublikowano

 

#guri^400^8279

#guri^400^8280
#guri^400^8281
#guri^400^8282
#guri^400^8283

Pakiety na zbieranie wszystkich lodowych kwiatów po stronie Diabłów.  [server]

 

#guri^400^8184
#guri^400^8185
#guri^400^8186
#guri^400^8187
#guri^400^8188
#guri^400^8189
Pakiety na zbieranie wszystkich lodowych kwiatów po stronie Aniołów.  [server]
 
#guri^400^8440

#guri^400^8441

#guri^400^8442

#guri^400^8445

#guri^400^8447

#guri^400^8449

#guri^400^8443

#guri^400^8448

#guri^400^8444

#guri^400^8446

Pakiety na zbieranie wszystkich lodowych kwiatów na Tundrze.  [server]
 

 

Niestety nie działa :D nic się nie zbiera :D albo robie coś źle ;/

Opublikowano

Trudno samemu znaleźć? Chwilka czasu i już masz a nie piszesz o danie.

 

Podchodzisz do kwiatka, włączasz wysyłane pakiety, klikasz na niego aby go wydobyć i już masz pakiet. I to samo z resztą.

Niekiedy jest trudno ruszyć głową i samemu się wysilić?

Tysiące lat wojen, ani jednego dnia pokoju,

pytam czy to skończy się.

 

Zegarek BB

Opublikowano

Pakiety są zmieniane przy każdym patchu. To tylko kwestia czasu aż entwell doda osobne id na każdy resp i pakiety na kwiatki wypadną na stałe :)

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

Pakiety są zmieniane przy każdym patchu. To tylko kwestia czasu aż entwell doda osobne id na każdy resp i pakiety na kwiatki wypadną na stałe :)

A masz aktualne pakiety ?

Opublikowano

Pakietów nie zmieniają, prędzej adresy.

Ja nie dostałem ale ja nie korzystam z tego jak niektórzy  - od 13 do 18 jak jest najwięcej ludzi.

Tysiące lat wojen, ani jednego dnia pokoju,

pytam czy to skończy się.

 

Zegarek BB

Opublikowano

Nie trudno...

Napisałem jak je znaleźć na początku

Podchodzisz do kwiatka, włączasz wysyłane pakiety, klikasz na niego aby go wydobyć i już masz pakiet. I to samo z resztą.

Tysiące lat wojen, ani jednego dnia pokoju,

pytam czy to skończy się.

 

Zegarek BB

Opublikowano

uważaj bo jak cię złapią czy coś to banik na wszystkie konta z których się logowałeś niedawno xD

tak jest na DE...na pl nie chce się tego szukać GM'om.

Zbierasz pakiety

Odpalasz rona

Uruchamiasz zbieranie

Klikasz teleport do kamienia do sp. Kwiatki się zbierają a Ty jesteś niewidzialny dla graczy :) izi

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

tak jest na DE...na pl nie chce się tego szukać GM'om.

Zbierasz pakiety

Odpalasz rona

Uruchamiasz zbieranie

Klikasz teleport do kamienia do sp. Kwiatki się zbierają a Ty jesteś niewidzialny dla graczy :) izi

 

Jakbyś czytał mój post nad Twoją odpowiedzią, dowiedziałbyś się że robiłem już to i na wszystkie dostawałem. To samo kolega :p Może im się nie chce ale gdy łapała nas zazwyczaj Kyosha czy jakoś tak dostawaliśmy bany na wszystkie konta. Nie było szans przełożenia hajsu gdyż banik od razu i tak był na wszystkie konta. Dopiero potem wpadłem by nie dostawać bana na konto z hajsem xD 

1359121200-U261555.png

Opublikowano

Jakbyś czytał mój post nad Twoją odpowiedzią, dowiedziałbyś się że robiłem już to i na wszystkie dostawałem. To samo kolega :P Może im się nie chce ale gdy łapała nas zazwyczaj Kyosha czy jakoś tak dostawaliśmy bany na wszystkie konta. Nie było szans przełożenia hajsu gdyż banik od razu i tak był na wszystkie konta. Dopiero potem wpadłem by nie dostawać bana na konto z hajsem xD

Jeżeli przerzucałeś z konta, na którym zbierałeś od razu na główne to gratuluje myślenia...

Opublikowano

Poszukaj sobie, tak ciężko? Tak trudno? W ciągu 10minut byś zebrał wszystkie...

Tak tak ciężko .. Już je mam... Można zrobić tak żeby RoN ciągle używał te pakiety ??? bo jak naduszę raz to zbierze mi tylko 5 i już więcej nie zbiera ... ;/ potem jak się odnowią na mapie muszę znowu kliknąć żeby się zebrały ;/

Opublikowano

Jeżeli przerzucałeś z konta, na którym zbierałeś od razu na główne to gratuluje myślenia...

 

Kto powiedział że przekładałem na główne? :) Zapraszam do poradnika "czytanie ze zrozumieniem"

1359121200-U261555.png

Opublikowano

Nowe działające

S3

Strona demonów

#guri^400^8488
#guri^400^8481
#guri^400^8482
#guri^400^8483
#guri^400^8484
#guri^400^8485
#guri^400^8486
#guri^400^8487
#guri^400^8489
Pakiety od @1361622928-U485574.pngEgano

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...