Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Otworzenie menu z wyborem klas po śmierci i przy pierwszym wejściu na serwer.


Envqu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie zrobione pod komendą złożoną z randomowych liter i liczb, tak aby gracz nie mógł jej otworzyć w trakcie rozgrywki.

banner.jpg

Opublikowano

Szukasz pluginu czy skryptu?

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

Pluginu raczej na death command nie znajdzie, a napisanie go za $$ przez kogoś jest głupim pomysłem bo to tylko 1 akcja ma być.

 

Pobierz ChestCommands i tam stwórz okno z klasami a tutaj masz skrypt za darmo [co najważniejsze]:

 

on first join:

    wait 20 seconds

    execute player command "cc open [Te twoje liczby i znaki]"

    stop

on death:

    victim is a player

    wait 20 seconds

    execute victim command "cc open [Te twoje liczby i znaki]"

 

Dlaczego wsędzie jest 'wait 20 seconds' w 1 evencie dla zaczekania aż gracz wpisz /register hasło, a w drugim dla opcji aby kliknął w okienko 'respawn' czy jak to tam jest

TEMAT


 


Opublikowano

Pluginu raczej na death command nie znajdzie, a napisanie go za $$ przez kogoś jest głupim pomysłem bo to tylko 1 akcja ma być.

 

Pobierz ChestCommands i tam stwórz okno z klasami a tutaj masz skrypt za darmo [co najważniejsze]:

 

on first join:

wait 20 seconds

execute player command "cc open [Te twoje liczby i znaki]"

stop

on death:

victim is a player

wait 20 seconds

execute victim command "cc open [Te twoje liczby i znaki]"

 

Dlaczego wsędzie jest 'wait 20 seconds' w 1 evencie dla zaczekania aż gracz wpisz /register hasło, a w drugim dla opcji aby kliknął w okienko 'respawn' czy jak to tam jest

Dlatego skrypt dobry nie bedzie bo co jezeli ktos kliknie respawn po 21sekundach?

 

W javie by bylo respawn event i regoster event z pluginu na logowanie i zawsze by dobrze dzialalo.

 

Opublikowano

@matixd3 można dodać DisableRespawnScreen i nie będzie tego klawisza.

Wtedy zamiast 20s można dać 5 i będzie działać.

 

Jeżeli masz problem [pisane bez agresji żeby nie było] z pierwszym wejściem można dać

 

on command "register [<text>] [<text>]":

    wait 5 seconds .... i tak dalej

 

Da to opcję że po wpisaniu komendy register czeka 5s i otwiera menu.

 

W pl poszłoby pewnie lepiej ale jak piszę, kto Ci za DARMO napisze plugin którego nie ma?

Praktycznie 0% szans na taką opcję, a bądź co bądź skrypty są darmowe w 80% przypadków

TEMAT


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...