Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy incarnati0n na prawde jest taki dobry?


N3R4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, pamietam jak kilka miesiecy temu wiele osób zachwycało się incarnati0nem i żałowali, że nie może grac, bo ma bana. I takie pytanie do osób, które oglądają NA  LCS. Czy faktycznie on jest tak dobry?

Opublikowano

nie gra narazie nie wiadomo jak dobrze, ale widac ze ma w uj potencjal i pamietaj ze to nie soloQ gdzie zmiazdzy sobie kogos na midzie bo to jest competetive i tutaj jungler nie da zeby jego midlaner byl zeszmacony tak o, tymbardziej ze kazdy wie jaki Incarnation ma potencjal 1vs1.  Czuje ze jeszcze namiesza na midzie.

Opublikowano

Nie. Jest mniej więcej na obecnym poziomie Bjergsena, a ten nie jest w formie. Taki 6/10 obecnie z midów. Hype na niego był tylko i wyłącznie z powodu trollowania Riotu, a nie dlatego bo tym był wybitnym graczem.

Opublikowano

Nie. Jest mniej więcej na obecnym poziomie Bjergsena, a ten nie jest w formie. Taki 6/10 obecnie z midów. Hype na niego był tylko i wyłącznie z powodu trollowania Riotu, a nie dlatego bo tym był wybitnym graczem.

dobra skladnia ziom, nie wiem czy nie jest w formie bo ostatnio cale C9 zawodzi,a w szczegolnosci ich botlane o dziwo.

Opublikowano

Na soloq gra z*********e, sam po pierwszym meczu (vs TSM) mówił, że miał stresa na scenie i gubił cs'y itp. Potencjał w nim drzemie, ale jak na moje do Bjerga mu trochę brakuję.

mqdefault.jpg

Opublikowano

­Oczywiście, że jest dobry ale na razie tego jeszcze nie widać. Cloud9 aktualnie jest bez formy bo kontraktując Incarnati0na stracili Haia który był jednym z najlepszych shotcallerów i teraz jego robote przejął Meteos i średnio im to wychodzi, dodatowo większość junglerów zaczęło wywierać presje na bocie bo wiedzą, że Sneaky i Lemon to jeden z lepszych bot lanów w ameryce.

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Dziś Varusem na midzie w C9 pokazał klasę

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

Opublikowano

­Dziś ładnie zagrał ale osobiście chciałbym go zobaczyć na jakimś asasynie, wiem że jest meta tanków ale taką LB mógłbym spokojnie zagrać a nie co chwile jakiś Kog albo Azir, którymi tylko stoi bezpiecznie w TF'ie i poke'uje. Jest uzdolniony mechanicznie to niech to pokaże na LCS'ach bo jestem pewny że poradziłby sobie z każdym mid lanerem.

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

­Dziś ładnie zagrał ale osobiście chciałbym go zobaczyć na jakimś asasynie, wiem że jest meta tanków ale taką LB mógłbym spokojnie zagrać a nie co chwile jakiś Kog albo Azir, którymi tylko stoi bezpiecznie w TF'ie i poke'uje. Jest uzdolniony mechanicznie to niech to pokaże na LCS'ach bo jestem pewny że poradziłby sobie z każdym mid lanerem.

zarówno kog jak i azir są ciężcy mechanicznie.

Przy pickowaniu musi pamiętać o swojej drużynie i jej kompozycji .

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jest w porządku..... ,ale za duży hajp był

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...