Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki tryb wybrać, aby było dużo graczy na serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mistrzu! Minecraft upadł! Odkąd żaden znany youtube'r nie nagrywa go, serwery są puste! Ale warto sprubować z Hardcore, Survival itd.

HC survival juz sie wypaliły

 

Polecam:

minigames

Skyblock 

i inne

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

Wypalone tryby

HC

MediumHC

eHC

eSurvival

MediumSurvival

 

Mało trybów w polsce

SB 1%

CaveBlock 0,2%

WaterBlock 0,2%

LavaBlock 0%

Jail 2%

RoyalPlay ok 10%

Castlemode 30%

RPG 0,05%

 

Popularne ale moga wyginac

Minigames

Freebuild 

Creative

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

Hardcore 1.7.2 - Nie ma zbytnio serwera gdzie dałoby się zagrać. A gdy już powstawają to z masą błędów, bugów, i bez autorskich pluginów.

Mchc wystartowało, poprawiło błędy, i spoko edycja. Szkoda tylko że to jedyny dobry hardcore dotychczas. (22.06.2015r.)

Opublikowano

Mistrzu! Minecraft upadł! Odkąd żaden znany youtube'r nie nagrywa go, serwery są puste! Ale warto sprubować z Hardcore, Survival itd.

Miszczu, to że "topowi" jutuberzy przerzucili się na csa nie znaczy, że minecraft upada. Wejdź sobie o ile możesz na takiego hy***ela i zobacz ile tam osób gra.

 

@top

 

Obecnie jeżeli chcesz serwer z dużą ilością graczy zrób iźi hc. Z wykupioną na yt reklamą będziesz miał graczy i profity z unbanów i vipów.

Opublikowano

Proponuję ogarniete i prawdziwe wojny gildi pamiętam takie serwery jak z nie za łatwy nie za trudny , wojny , ataki , obrony . Kopanie obsydianu :) na gildie . Ludzie chętnie grają na takich serwerach ;-;

życie życie jest nowelą 

Opublikowano

Nic ci kolego nie wypali bez reklamy i dobrego serwera  :)

No, ale jak już wybierać tryb to wg. mnie oczywiście sv+f lub jakiś dobry fb, mimo wszystko, że nie trawię tych trybów.

Opublikowano

Bez zbędnego rozpisywania się, jeżeli chcesz stworzyć tryb z dużą ilością graczy i życzysz sobie, aby grało na nim dużo graczy, to polecam stworzyć porządny tryb SkyBlock z dojrzałą, ogarniętą oraz przyjazną administracją nastawioną do graczy.

Również nie zapomnij o znalezieniu dobrej reklamy dla serwera. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...