Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Zmiany w dziale metin2


KizioRCK1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
-interwal antyfloodowy na wbijanie postów(osoby z mala iloscia postow jesli pisza zbyt szybko posty zalicza wtedy tylko 1 post na x czasu im wieksza ilosc postow tym potem ten czas sie zmniejsza wymagany do zaliczenia posta)

-dodanie czegos podobnego do postów tylko służace jako punkty prezentacyjne ktore sa odbierane po dodaniu prezentacji z jakims limitem ze nie mozna ich miec np wiecej niz x na okreslona ilosc czasu tzn po wbiciu x pkt przestaja sie wbijac

-1 pkt dodaje co x postow

-Jakies spore ilosci plikow prezentacyjnych wymagane aby mozna zalozyć zapowiedz i prezentacje

-ukrycie czesci działów typu dl plikow serwerowych metin2 (widoczne dopiero od x postów ponieważ czesc osob wpada tylko po to aby pobrac pliki i wyludzic pasy po czym okrada konta na innych serwerach)

-tak samo jak z dzialami dl mozna by zrobic tez z  czescia dzialow typu poradniki do metina. (Niech niektre osoby zanim beda sie brac za serwer zapoznaja sie dobrze z gra ktorej serwer beda zakladac a nie wpada do dzialu pobiera pliki skleja z poradnikow po czym serwer pada po tygodniu)

-do tego dodac filtr ip żeby z 1 ip nie mozna bylo wstawiac 999999 prezentacji

33748387117269464751.png

Opublikowano

1. Co do pierwszego pomysłu to sytuacja często zachodzi, gdy ktoś chce coś zareklamować w dziale, w który można robić do od ograniczonej liczby postów, dlatego takie rozwiązanie byłoby dobre, ale nie w takiej formie jak ty napisałeś tylko coś w stylu 1 post na minutę, aż do osiągnięcia jakiegoś pułapu. 

2. Nie mam zdania odnośnie pkt "prezentacji.

3. Dostęp do pewnych działów dopiero po osiągnięciu iluś postów? Z jednej strony dobre, bo nie będzie takich sytuacji, które przytoczyłeś, ale z drugiej strony osoby bez tych postów nie będą mogły niczego publikować i pomagać innym.

 

Ogólnie 1 i 3 TAK, a 2 Neutral.

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

1. Co do pierwszego pomysłu to sytuacja często zachodzi, gdy ktoś chce coś zareklamować w dziale, w który można robić do od ograniczonej liczby postów, dlatego takie rozwiązanie byłoby dobre, ale nie w takiej formie jak ty napisałeś tylko coś w stylu 1 post na minutę, aż do osiągnięcia jakiegoś pułapu. 

2. Nie mam zdania odnośnie pkt "prezentacji.

3. Dostęp do pewnych działów dopiero po osiągnięciu iluś postów? Z jednej strony dobre, bo nie będzie takich sytuacji, które przytoczyłeś, ale z drugiej strony osoby bez tych postów nie będą mogły niczego publikować i pomagać innym.

 

Ogólnie 1 i 3 TAK, a 2 Neutral.

1 post na minute to za male ogarniczenie czasowe poniewaz prezentacje mozna wsadzac chyba od 50postów

33748387117269464751.png

Opublikowano
1. Nie potrzebne, jeśli posty są zgodne z Regulaminem to niech się nabijają. Jeśli jednak takie nie są to ich autor zostanie ukarany.

2. Można by dodać, ale bez przesady. Najlepiej 100 postów = -5%

3. Każdy robi prezentacje jaką chce. Jeśli autor chce zachęcić graczy to się postara, jeśli zrobi słabą prezentację to ich sprawa.

4. Forum jest dostępne dla wszystkich.

5. j/w

6. Obojętne, prościej byłoby dodać blokadę postów (jeśli już dodałeś jakiś temat - dostajesz blokadę na np. 1 miesiąc).

Opublikowano

Kizio, z całym szacunkiem, ale Ty nie jesteś lepszy, ile serwerów sponsorowałeś, a ile działa? Ile razy jeszcze Shiva powstanie?

 

Według mnie (i pewnie większości osób które stawiają serwery) (nie napisze doświadczonych, bo zaraz zleci się jakiś pseudo znawca, eh) powinni usunąć tutoriale które są po prostu denne, w dziale Tutoriale, dl czy jak to tam, jest masa tematów i dl'ków które są po prostu zbędne, powinni wyjebać tematy które są zarchiwizowane oraz typu "Jak zrobić usera w mysql", zgłaszałem wiele razy takie tematy ale jak widać nic to nie daje, w teamie Mt2 jest dużo osób które posiadają opcje "Kosz", czemu nikt z tym działem nie zrobi porządku? W dodatku powinno powstać nowe subforum "Dyskusje" dot. serwerów metin2 ( @Miszczu wierze w Ciebie ) zapowiedzi zazwyczaj spadają na dół, dział publikacje serwerów też nie jest lepszy, serwery które zostały zamknięte stoją po kilka miesięcy, eh, powinny być jakieś minimalne wymagania co do tworzenia publikacji, np. grafika? Choćby z darmowego pobrania, ale żeby jakoś to wyglądało.

 

Co do tworzenia wielu serwerów, kwestia sporna, jest wiele współczynników dlaczego serwer pada - zostaje zamknięty, więc nie w Tym droga aby zakazywać, bo chyba każdy ma za sobą dwa serwery które padły/zostały wyłączone, mamy robić limit kto ile może serwerów? Beka.

Zakaz udostępniania serwerów powinien być dla osób typu Cannzas, czyli idiotów z iq poniżej zera.­

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Kizio, z całym szacunkiem, ale Ty nie jesteś lepszy, ile serwerów sponsorowałeś, a ile działa? Ile razy jeszcze Shiva powstanie?

 

Według mnie (i pewnie większości osób które stawiają serwery) (nie napisze doświadczonych, bo zaraz zleci się jakiś pseudo znawca, eh) powinni usunąć tutoriale które są po prostu denne, w dziale Tutoriale, dl czy jak to tam, jest masa tematów i dl'ków które są po prostu zbędne, powinni wyjebać tematy które są zarchiwizowane oraz typu "Jak zrobić usera w mysql", zgłaszałem wiele razy takie tematy ale jak widać nic to nie daje, w teamie Mt2 jest dużo osób które posiadają opcje "Kosz", czemu nikt z tym działem nie zrobi porządku? W dodatku powinno powstać nowe subforum "Dyskusje" dot. serwerów metin2 ( @Miszczu wierze w Ciebie ) zapowiedzi zazwyczaj spadają na dół, dział publikacje serwerów też nie jest lepszy, serwery które zostały zamknięte stoją po kilka miesięcy, eh, powinny być jakieś minimalne wymagania co do tworzenia publikacji, np. grafika? Choćby z darmowego pobrania, ale żeby jakoś to wyglądało.

 

Co do tworzenia wielu serwerów, kwestia sporna, jest wiele współczynników dlaczego serwer pada - zostaje zamknięty, więc nie w Tym droga aby zakazywać, bo chyba każdy ma za sobą dwa serwery które padły/zostały wyłączone, mamy robić limit kto ile może serwerów? Beka.

Zakaz udostępniania serwerów powinien być dla osób typu Cannzas, czyli idiotów z iq poniżej zera.­

Napisz szczegóły odnośnie działu na PW do mnie, bo niezbyt orientuję się w hierarchii działów w metinie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...