Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ/Skin] Irelka + skin vs Rek'sai + skin


WidziszTo?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was przyjaciele. Dziś chciałbym zapytać was o wybór championa jak i skina, tak jak u góry w temacie. Otóż rozmyślam nad Irelką + Frostblade Irelią/Order of the Lotus Irelią a Rek'sai + nadchodzącym skinem Pool Party. Co o tym myślicie, jaka jest wasza opinia co do postaci i w kwestiach skinów. Zapraszam do dyskusji. ;3

Opublikowano

Podawałem już plusy i minusy Rek'sai w innym temacie, dlatego po prostu wstawię go jeszcze raz tutaj. Oczywiście wybrałbym Rek'Sai i jej nowy skin, który jest na prawdę fajny i godny uwagi. 

Rek'Sai:
+ Darmowe umiejętności
+ Duża mobilność
+ Wbudowany sustain
+ Możliwość znalezienia się na drugim końcu mapy w ułamku sekundy
+ Mocne ganki
- Brak większych efektów kontroli tłumu
- Specyficzna i stosunkowo trudna do opanowania mechanika postaci

Opublikowano

Irelia z skinem (z tych dwóch Frostblade, ogólnie Aviator :)

 

Zalety i wady championa:

 

+ True dmg

+ CC­

+ Tanky

+ Ciężka do skontrowania

+ Doskok

+ Sustain

+ Łatwa

- Manożerna

- Bywa banowana

Opublikowano

Rekt'Sai !

- tanky

- sporo cc

- tp ulti

- ''krrrrkr''

- substain

- dash

- mobline

- dobre ganki/counterganki

 

I weź Poolparty skina do niej, Riot trafił w 10. z nim. Świetna kolorystyka i ładny splashart ^^

Jakbyś się jednak zdecydował na Irelię to tylko Frostblade

4gn9yu.jpg


tumblr |


 


 

Opublikowano

Ciężki wybór ale chyba zdecydowałabym się na Rek'Sai. Fajne ulti, dzięki któremu można się szybko teleportować, całkiem fajne ganki, mobilność, ­itd. Co do skinu to zdecydowanie Pool Party do Rek'Sai. Jest świetny! Zarówno w grze jak i na splashu. No i świetne animacje.

Jeżeli jednak zdecydujesz się na Irelię to wybrałabym do niej skin ten nowy, z zakonu lotosu. Wydaje mi się jedynym dobrym skinem do niej, ładny splash, w grze też fajna.

­VeIMQWU.png

Opublikowano

Irelia:

Zasięg z ult + można poruszać się w trakcie używania

Stun/slow z E

Doskok z Q

Leczenie z W

Jeżeli zabije się kogoś z "Q", to dostaje się częściowo mane i redukcja cd na Q

Wytrzymała

Manożerna

 

Skin Order of the Lotus - jedyne, co mi się podoba, to splash art (jest cudowny), natomiast postać w grze tak sobie wygląda (ładny kolor włosów * - *). Lepiej Frostblade, ładny art oraz wygląd w grze, zmieniona animacja.
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...