Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konto zostało przeniesione na serwer Rosyjski , nie moge sie zalogować.


Nathan.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.


Otóz kolega na moim koncie przeniósł mnie na serwer rosyjski.


I teraz mam mały problem jak zmienilem region na rosyjski i kiedy próbuje sie zalogować to nie idzie.


Passy podaje prawidłowe na 10000124032132%.


Opublikowano

Na stronce też sie nie da zalogować.

dałem zapomniałem hasło wpisałem login , przyszło na emaila hasło no i zmieniłem.

No i nic.

Opublikowano

Ewidentnie jakiś bug, jedyne wyjście to napisać do supportu.­
 
//Edit
@Nathan.



Jak loguje sie na EUNE , piszę że zostało przeniesione na inny region ;p

 
 


Jedyne wyjście to napisać do supportu.­

 
 


 
 
­

­

Opublikowano

Spróbuj zalogować się na wcześniejszy server.

Jak będzie działało, to daj troche czasu na przeniesienie, a w tym czasie

 

napisać do supportu.­

 

­

Bez nazwy-2.png

Opublikowano

Właśnie^ 
Najprawdopodobniej nie zmienił Ci się region na rosyjski, jak cie kolega "trolluje" to może sprawdź turecki xD 
ew. EUNE jeszcze raz :) 

ps. Na maila powinna przyjść informacja o zmianie regionu :)

nn4e86.gif


The future starts today, not tomorrow.


The rest is silence. High by the beach.


Will you go crazy? What do you mean?

Opublikowano

Tak jak up@ , a jeżeli nie masz dostępu do emaila spróbuj wszystkie regiony ponieważ to nie może być rosyjski skoro pasy nie działają:)

Opublikowano

Myślicie że ja nie próbowałem wszystkich? Przecież próbowałem 2 razy po każdym regionie i nic.

Napisałem do supportu na jaki region mnie wysłali , napisali że na region Rosyjski.

E-maila mam dostep bo jak sam wspomniałem, jak klikam zapomnialem hasło i wpisuje nick to przychodzi nowe hasło na emaila.

Ale jak zauważyłem na rosji , gdy chce sie zalogować pisze no wiadomo po rusku , wpisuje swoje passy nic ale jak wpisuje byle co w haśle to też wyskakuje to samo.

To tak jak bym musiał mieć litery rosyjskie w haśle no nwm.

Opublikowano

Temat można zamknąć.

Nie wiem jak jeden członek tego dokonał z supportu ale niech mu bóg wynagrodzi.

Odzyskałem konto a facet tylko zrestartował konto i chyba mnie przeniósł na eune :)

Dziękuje dobranoc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...