Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiadomość o zabójstwie w FunnyGuilds.


Ezio450

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak zrobić żeby pisało x gracz zabił x gracza na czacie ponieważ nie widać tego jest na czacie Może ktoś powiedzieć jak to ustawić Plugin FunnyGuids

Opublikowano

Jeśli w pliku messages.yml jest linia

rankDeathMessage: '{ATAG}&b{ATTACKER} &7(&b+{+}&7) zabil {VTAG}&b{VICTIM} &7(&b-{-}&7)'

to powinno wyświetlać na czacie informację kto kogo zabił i ile punktów przeszło na konto zabójcy.

Opublikowano

Jeśli w pliku messages.yml jest linia

rankDeathMessage: '{ATAG}&b{ATTACKER} &7(&b+{+}&7) zabil {VTAG}&b{VICTIM} &7(&b-{-}&7)'

to powinno wyświetlać na czacie informację kto kogo zabił i ile punktów przeszło na konto zabójcy.

Mam to ale niestety nie działą ;(

Opublikowano

A punkty przechodzą?

Jaki masz silnik na serwerze?

Może spróbuj zmienić wersję FunnyGuilds.

Może inny plugin blokuje wyświetlanie tej informacji.

 

W config.yml pluginu essentials około linijki nr 367 powinien być wpis

death-messages: true

Sprawdź czy masz to ustawione na true

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Polecam pobrać od nowa funny i skopiować tab i dodane rzeczy,myślę ze pomoże.

BIHC.PL PIĄTEK 17:00 ZAPRASZAM

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Myślę, że to powoduje jakiś plugin, który usuwa zbędne wiadomości. (np. HideStream)

DZIĘKUJE POMOGŁEŚ MI!

ZAMYKAM

 

 

stopka0.png

Opublikowano

Witam jak zrobić żeby pisało x gracz zabił x gracza na czacie ponieważ nie widać tego jest na czacie Może ktoś powiedzieć jak to ustawić Plugin FunnyGuids

Wgraj essentials chat i wejdź w langa funnyguilds tam wszystko masz

//


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...