Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy w tf2 można grać bez dźwięku ?


King Spy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie będziesz słyszał sentry ani szpiegów więc kompletnie 0% nie polecam. Chociaż respawn jest szybki więc to chyba nie problem. Na niektórych serwerach jest nawet plugin z radiem.

Opublikowano

Nie będziesz słyszał sentry ani szpiegów więc kompletnie 0% nie polecam. Chociaż respawn jest szybki więc to chyba nie problem. Na niektórych serwerach jest nawet plugin z radiem.

Tak jak kolega,serwery posiadają pluginy gs oraz music

Ale nie lepiej podmieniać pliki gry?

Opublikowano

Matrix po co sobie utrudniać życie.. SHIFT+TAB i przeglądarka, ewentualnie Steam Music. My na serwerze lubiliśmy sobie na SyncVideo puszczać jakieś bekowe rzeczy ^^

Opublikowano

Tak jak kolega,serwery posiadają pluginy gs oraz music

Ale nie lepiej podmieniać pliki gry?

A za podmianę nie leciał VAC? :D

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif

Opublikowano

Pliki mogły być równie dobrze uszkodzone, więc.. nie, za samą niezgodność VAC co najwyżej wyrzuca z serwera.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wgraj sobie muzyczkę do Steam i puść w tle. To zadziała.

Po kij wyciszać w 100% dźwięk z gry?

Da się grać bez, ale skill spadnie o 100%.

Opublikowano

Jak w każdej strzelance, grać się da, ale bardzo utrudniasz sobie życie wtedy.

Najlepiej daj w mikserze windowsowym daj TF na 100%, a muzyczkę na np. 50-70.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...