Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ścinki podczas jazdy GTA v radeon r9 280x


araszewski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

Mam często problem, że podczas jazdy klatkuje mi grę, chociaż mam bardzo dobry komputer:

i5 4460 3.2 ghz­

msi radeon r9 280x

8 gb ramu

Co mogę zrobić?

dsa

Opublikowano

Pobrałeś specjalne sterowniki pod grę? Jeśli masz dysk HDD spróbuj go zdefragmentować, a przed odpaleniem gry wyłączyć zbędne procesy.

Opublikowano

Aż taki mega to ten komputer nie jest nie oszukujmy się. Jakie masz ustawienia ? (Najlepiej zrób screen i go wstaw)

Opublikowano

Aż taki mega to ten komputer nie jest nie oszukujmy się. Jakie masz ustawienia ? (Najlepiej zrób screen i go wstaw)

Ale wystarczajacy aby gta5 poszlo mu na ultra.

 

Może reinstall/naprawa gry? Pokaż w HWmonitor temperatury gdy gra chodzi

Opublikowano

Dysk ile masz lat ? Może masz stary i ma błędy, przez co wolno wczytuje tekstury.

To by się nawet zgadzało, bo jadąc samochodem wczytują się tekstury, dysk nie wyrabia i są ścinki, a być może podzespoły sie przegrzewają i mają przez to mniejszą moc.

WaldzioxD.png



Opublikowano

Na ultra przy tym sprzęcie nie ma piąta prawa mu pójść więc nie opowiadaj bajek. A próbowałeś odkurzyć w środku komputer ?

Opublikowano

Mam ten sam problem z tą karta, tylko że wczesniej chodziło na stabilnych 60 klatkach w porywach nocnych ok 50 klatek.
Teraz raz ziała płynnie a czasami spadek do 14 fps lub mniej potrafi zrobic.
Obudowa klimatyzowana 8 wiatrakami temperatury max 60'C na procku i karcie

Intel i5 - 4690K (po oc do 4.5GHZ)
Kingstone HyperX 8GB
Radeon R9 280x
 

Opublikowano

To normalne po ostatnim patch też zauważyłem spadki ale tylko okazjonalnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...