Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Umiejętności Asfena


αѕєк

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heh.. k***a asek weź już dupe ogarnij bo to z Asfenem jest już naprawde z*********e nudne... i c*****e jak twoje modele xD­

Opublikowano

Heh.. k***a asek weź już dupe ogarnij bo to z Asfenem jest już naprawde z*********e nudne... i c*****e jak twoje modele xD­

Asfen i nuda to jak biały murzyn - nie możliwe. 

1912513.jpeg

Opublikowano

Beka że to był Troll wiedziałem że Rysiek da Askowi i wrzuci zaraz temat haha. :)

Po 2 nie pytał bym go bo jest poradników na MPCForum i nie robię serwera aktualnie bo nie chcę mi się pozderki. :*  -.-

53594961070274399019.png

Opublikowano

Beka że to był Troll wiedziałem że Rysiek da Askowi i wrzuci zaraz temat haha. :)

Po 2 nie pytał bym go bo jest poradników na MPCForum i nie robię serwera aktualnie bo nie chcę mi się pozderki. :*  -.-

nie a kto się chwalił że idzie do kreta i zbiera na shopy offline xD

 

Asfen proszę Cie po tobie wszystkiego można sie spodziewać ale nie tego...

1912513.jpeg

Opublikowano

Serwery które stały od 2h do 2tyg max xD zalezy kiedy mu baze usuneli xD

Zapominasz o

Bony w sockecie

Bledy w navi sa wina questa

Wgral na item proto type +2 bo mu itemy sie nie dały wyrzucić

Podrobil peta treena na swojego nie zmieniając tekturki oraz plikow tekstowych

etc etc

1912513.jpeg

Opublikowano

Zapominasz o

Bony w sockecie

Bledy w navi sa wina questa

Wgral na item proto type +2 bo mu itemy sie nie dały wyrzucić

Podrobil peta treena na swojego nie zmieniając tekturki oraz plikow tekstowych

etc etc

Fakt nie sledziłem aż tak dokładnie jego losów ale chyba zaczne bo będzie sie z czego posmiac xD

33748387117269464751.png

Opublikowano

Fakt nie sledziłem aż tak dokładnie jego losów ale chyba zaczne bo będzie sie z czego posmiac xD

Polecam.

Może kiedyś wyda książkę "Jak nie tworzyć serwerów Metin2" na bank będzie bestsellerem pokroju Biblii albo Zmierzchu . 

1912513.jpeg

Opublikowano

Polecam.

Może kiedyś wyda książkę "Jak nie tworzyć serwerów Metin2" na bank będzie bestsellerem pokroju Biblii albo Zmierzchu . 

Predzej pod tytulem "Jak r******* swój serwer na 1000sposobów" xD

33748387117269464751.png

Opublikowano

Bardzo śmieszne, wszyscy się pośmiali to zamykam i koszyk. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...