Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, którzy czytają teraz ten temat. Chciałbym aby na moje pytanie padły odpowiedzi mądre i na poziomie :) 
Chcę zacząć grę na L# i nie wiem czy pójdzie mi to na win8 :) 
I gdyby ktoś mógł z was wysłać mi zaproszenie na email: [email protected] 
Za pomoc bardzo dziękuję z góry a co do zaproszenia to poleci limit na mpcforum przez msc i coś tam jeszcze pomyślę, jakby ktoś miał i chciał dać to zapraszam na pw :)

Cel: 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100

Opublikowano

Witam wszystkich, którzy czytają teraz ten temat. Chciałbym aby na moje pytanie padły odpowiedzi mądre i na poziomie :) 

Chcę zacząć grę na L# i nie wiem czy pójdzie mi to na win8 :) 

I gdyby ktoś mógł z was wysłać mi zaproszenie na email: [email protected] 

Za pomoc bardzo dziękuję z góry a co do zaproszenia to poleci limit na mpcforum przez msc i coś tam jeszcze pomyślę, jakby ktoś miał i chciał dać to zapraszam na pw :)

Na windows 8 pójdzie bez problemu.

Wymagane:

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=6812

https://www.microsoft.com/pl-PL/download/details.aspx?id=40779

I VCredisty najlepiej 2005+

eSwH2k3.png

Opublikowano

Pytanie z innej beczki, a czy jeśli mam 2 konta to znaczy że moge grac 2x2 normale? Bo chyba to rejestruje IP czy coś podobnego. Po 2 meczach nie moglem juz grac na drugim

Opublikowano

Pytanie z innej beczki, a czy jeśli mam 2 konta to znaczy że moge grac 2x2 normale? Bo chyba to rejestruje IP czy coś podobnego. Po 2 meczach nie moglem juz grac na drugim

 

Dawniej tak działało ale teraz rejestruje nie wiadomo w sumie z czego. Na pewno wpływ ma ip i jakieś HWID.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...