Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Buty] Które wybrać, jak z ceną?


Fabian=

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

które według was są ładniejsze? Podobają się Wam? Oba to adidasy terrex swift solo

Czerwone - http://nico-sport.pl/userdata/gfx/3941a1a3a3d7bf53079d1d79f0a553a7.jpg czy czarne http://ecx.images-amazon.com/images/I/41XWam2OdwL.jpg

 

Oba to adidasy terrex swift solo.

 

 

Gdzie najlepiej je zamówić? Cena w sklepie waha się od 319 do 339zł ;-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

­Wybrałabym czarne. Jeśli chodzi o ich kupno to popatrz na strony typu ceneo, zobacz gdzie najtaniej, ale myślę że na allegro będzie najtaniej. Z tym, że nie wiem czy tam znajda się jakieś.

­VeIMQWU.png

Opublikowano

Jestem posiadaczem niebieskich i prezentują się świetnie na nogach :D aczkolwiek nie radziłbym Ci kupować tych butów na lato :) 

Opublikowano

Jestem posiadaczem niebieskich i prezentują się świetnie na nogach :D aczkolwiek nie radziłbym Ci kupować tych butów na lato :)

A coś podobnego na lato?

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Według internetu, czarne są tańsze. Ale wybrałabym czerwone, ponieważ są ładniejsze. Czarny w takich butach mi nie przypada, wyglądają jak tanie szmaciane buty ;p

Opublikowano

No to teraz sprawa wygląda zupełnie inaczej.

 

Które są ładniejsze:

1) http://imageshack.com/a/img633/5899/4BfEz1.jpg- czerwone adidas daroga two
2) http://tradesport.pl/Allegro/Adidas/D67031s600v06.jpg- czarne terrex swift solo

 

 

Cena też się troszeczkę różni ;-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Mi osobiście bardziej podobają się te 2 (czerwone), lepiej się będą prezentowały, niż cały czarny kolor.

Ale to zależy, od Ciebie które Ci się bardziej podobają, bo to chyba ty w nich będziesz chodził, a nie my.

Opublikowano

Mi osobiście bardziej podobają się te 2 (czerwone), lepiej się będą prezentowały, niż cały czarny kolor.

Ale to zależy, od Ciebie które Ci się bardziej podobają, bo to chyba ty w nich będziesz chodził, a nie my.

Chcę wziąć pod uwagę opinie innych ;-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Jeśli bierzesz pod uwagę opinię innych to moja opinia będzie taka, żebyś ich k***a nie brał.

Jest dużo lepszych ciekawszych opcji butów niżeli adidas, nie wspominając tego modelu.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...