Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

crimson.gg / Coś jak CS:GO Jackpot - Przedstawienie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I to jest dobra stronka a nie jackkpot ze po kilka tysiaków stawiają i nie ma szans wygrać :D

Szansa zawsze jest :)

Widziałem jak sa takie mniejsze to koleś postawił ponad 200 euro i inni, a ktoś dla beki kilka euro i wygrał D:

 

 

­

1RkW7od.png

Opublikowano

Dla mnie restrykcja jest zbyt wysoko postawiona. Czemu niby musze mieć steam level>=3? Niedorzeczność twórców trochę mnie powaliła bo nie pomyśleli, że nie każdy nabija steam level mimo uczciwej gry na koncie. Osobiście mam konto steam tylko pod cs'a gdybym chciał je sprzedać i nie mogę obstawić bo nie spełniam wymagań >.<

 

ocena 6/10 bo wszystko inne widocznie działa cacy

 

,,Miecz przez­nacze­nia ma dwa os­trza. Jed­nym jes­teś ty."

~~Andrzej Sapkowski

Opublikowano

No to zró sobie odznaki społeczności i powinno Ci podnieść lvl steam.


Może wymagają, aby boty nie mogły obstawiać.


BTW:


 



 


Ogólnie rzecz biorąc w niedziele zarobiłem ponad 800$. 


 


Aktualnie w EQ:


- Doppler FN M9


- Doppler FN Karambit


 


Jeszcze za 10 dni odkupie tylko AWP i M-ke Hyper Beast i mam komplecik :)


Za jakiś czas dokupie Glock Fade i tyle.


Opublikowano

 

No to zró sobie odznaki społeczności i powinno Ci podnieść lvl steam.

Może wymagają, aby boty nie mogły obstawiać.

BTW:

 

 

Ogólnie rzecz biorąc w niedziele zarobiłem ponad 800$. 

 

Aktualnie w EQ:

- Doppler FN M9

- Doppler FN Karambit

 

Jeszcze za 10 dni odkupie tylko AWP i M-ke Hyper Beast i mam komplecik :)

Za jakiś czas dokupie Glock Fade i tyle.

 

można wiedzieć ile miałeś na początku? ale prawdziwa suma a nie, że dojebiesz 0.04 tylko real. :)

Tylko LAN'y (czasami małe wyjątki). #PEWNIAKI

Tylko znane dla mnie drużyny.

Maksymalnie 3 mecze dziennie.

 

* Są to moje trzy złote zasady, nie zostały opisane te podstawowe (np. Zakaz zmieniania beta bez poważnego powodu).

Opublikowano

Od 26 do 800. Teraz nie gram mam już kozak eq tylko AWP i M-ke Hyper Beast odkupiue i wywalone kuleczki :D


Jak sięnapatoczą badziewne skiny etc to pokminie :D W tygodniu jeszcze zrobiłem 200 i 150 z 5$ ale potem przejebałem :D

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...