Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wentylator sie nie kreci nie wiem czemu , jest to nowy komputer sam skladalem ale wszystko dobrze jedynie te wentylatory sie nie kreca a dokladniej to sie kreca jak wlanczam komputer a jak sie wyswietli ZAPRASZAMY! to przestaja karta to : Asus gtx 960

Opublikowano

A masz podpięte dokładnie kabel od zasilacza do niej? Spróbuj coś w biosie pokombinować, bo jeżeli faktycznie masz wszystko to na pewno coś w biosie musisz przestawić. Ja ostatnio miałem problem z USB podczas instalacji systemu więc pokombinowałem w biosie i już jest dobrze

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

Sterwoniki dobrze zainstalowałeś?

Spróbuj jeszcze raz podpiąc karte

Karta dziala i tylko wentylatory sie nie krecą potem bo sprawdzalem czy dobrze jest podpienta i jest ok wiec

Opublikowano

A masz podpięte dokładnie kabel od zasilacza do niej? Spróbuj coś w biosie pokombinować, bo jeżeli faktycznie masz wszystko to na pewno coś w biosie musisz przestawić. Ja ostatnio miałem problem z USB podczas instalacji systemu więc pokombinowałem w biosie i już jest dobrze

Mam podpienty a w biosie to szukalem ale nic nie znalazlem

Opublikowano

Ok nie wazne poczytalem troche o karcie i z tego co sie dowiedzialem wentylatory wlanczaja sie jak osiagnie 65 stopni C ale wolalbym jednak zeby byly ciagle wlanczone i dziekuje za pomoc :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...