Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Podłączenie Lumii do komputera przez USB


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak podłączyć lumię do kompa przez USB, tak bym mógł wgrywać i zgrywać pliki z karty SD będącej w telefonie! Po prostu żebym nie musiał za każdym razem gdy chcę np. wrzucić zdjęcia z telefonu na PC wyjmować karty i podłączać jej przez czytnik. Bo problem polega na tym że komputer nie widzi telefonu, tzn. telefon ładuje się ale nie ma interakcji z komputerem. W androidzie to po podłączeniu kabla pojawiało się okienko w telefonie co chcesz robić (tylko ładowanie, nośnik USB itp). Nie wiem jak to jest na Windows Phone może też trzeba jakoś to ustawić? Czytałem też gdzieś że niby potrzebny jest jakiś program ale jaki i czy to prawda to tego nie wiem. Będę wdzięczny jak ktoś mi to wytłumaczy :D

Cześć...

Opublikowano

Wszystko jest jak należy, nie zainstalowałeś nic do telefonu ani sterowników ani jakiegokolwiek programu do obsługi to nie masz sterowników. Wystarczy mieć 

Windows Phone Power Tools czy Nokia Care Suite PST 

Uniwersalne  z których korzystam częstp masz masz tu : 

http://www.mediafire.com/download/bs6ctr4aif9mw0r/Windows_Lumia_drivers.rar 
https://www.virustotal.com/pl/file/d28a359da32b46c63ff3015c6cb8255d8ac44c2463b53973c578ecf4de625456/analysis/1433713128/

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Wszystko jest jak należy, nie zainstalowałeś nic do telefonu ani sterowników ani jakiegokolwiek programu do obsługi to nie masz sterowników. Wystarczy mieć

Windows Phone Power Tools czy Nokia Care Suite PST

Uniwersalne z których korzystam częstp masz masz tu :

http://www.mediafire.com/download/bs6ctr4aif9mw0r/Windows_Lumia_drivers.rar
Dodaj skan, masz dwie godziny. W innym wypadku usuwam link.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...