Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam ludzi do gry na angielskim serwerze.


ryba2155

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli trafiłem w zły dział, proszę o przeniesienie :)

 

Witam.

 

Jak sam temat wskazuje, jestem w trakcie poszukiwań osób, które są chętne do wspólnej gry na serwerze, a konkretnie

https://standardsurvival.com/

Serwer jest postawiony na vanilli z drobnymi, nie zmieniającymi drastycznie gry pluginami.

Nie hardcore, a survival.

Na serwerze są grupy, podobnie jak klany, frakcje, które mogą zająć ziemię jako terytorium, jednakże może zostać zniszczone przez creepery, tnt czy withera, chyba że są pokryte obsydianem.

 

Serwer jak już mówiłem jest angielski, toteż wymagam

 

- Premium

- Znajomości ortografii, angielskiej i polskiej

- Mutacja (będziemy mogli rozmawiać na ts3, nie lubię cieniutkich głosików)

- Znajomość podstaw pvp, budowania, redstone

- Czas na grę (10+ h na tydzień)

- Mile widziane, choć niekonieczne doświadczenie na tego typu serwerach

 

Chciałbym, żeby zgłosiło się 4-5 osób.

Nowa edycja serwera,  trwająca dokładnie rok startuje dzisiaj o 20 naszego czasu, szybko się decydujcie ;)

 

Pisać na pw

 

Gorąco pozdrawiam i zachęcam do gry.

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...