Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile po rezerwacji Windowsa 10 trzeba czekać na możliwość instalacji?


Gość chujoweprowo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile czekaliscie po rezerwacji na pobranie i moziliwosc zainstalowania? i czy ktos juz w ogole ma pelnoprawnego win 10

Opublikowano

Jeśli chcesz możesz być testerem Windows 10.

https://insider.windows.com/

 

 

Odnośnie tej darmowej "aktualizacji" do Windows 10 to są takie haczyki:

- Po roku użytkowania musisz opłacić następne aktualizacje.

- Gdy zainstalujesz 10 to nie będziesz mógł wrócić do 7 lub 8, nawet jeśli masz kopie zapasową i OEM.

Opublikowano

@Norczan

Tak się trochę wpierdzielę do tematu, ale chciałbym zapytać, bo mówisz że po przejściu na win 10 nie bd można wrócić na poprzednika! Ale to znaczy że jeśli mam płytę z oryginalnym Windowsem 7 to po przejściu na win 10, ta oryginalna wersja win 7 przestaje "istnieć" tzn. coś w ten deseń? I już nie będę mógł jej zainstalować z tej płyty np. kod nie bd działał etc. Czy w jakim sensie nie będzie można wrócić? 

Cześć...

Opublikowano

@Norczan

Tak się trochę wpierdzielę do tematu, ale chciałbym zapytać, bo mówisz że po przejściu na win 10 nie bd można wrócić na poprzednika! Ale to znaczy że jeśli mam płytę z oryginalnym Windowsem 7 to po przejściu na win 10, ta oryginalna wersja win 7 przestaje "istnieć" tzn. coś w ten deseń? I już nie będę mógł jej zainstalować z tej płyty np. kod nie bd działał etc. Czy w jakim sensie nie będzie można wrócić?

Będzie to działało w ten sposób - klucz licencyjny aktualizuje się do Windows 10, a następnie po roku użytkowania będziesz musiał zapłacić za następną aktualizacje. Gdy będziesz chciał wrócić do 7 to po wpisaniu klucza otrzymasz informacje, że błędny klucz.

 

Sam dużo myślałem na ten temat i muszę powiedzieć, że Microsoft myśli aby solidnie zarobić.

Ciekawe kiedy powiadomią o tym wszystkich, bo jak dotąd zero informacji o haczykach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...