Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam kod startowy pod serwer z Javą 7.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.


 


Tworzę własny serwer minecraft na wersję 1.7.2 lecz mam mały problem.


Mając serwer na 1.7.2 potrzebuje najnowszej javy, a gdy chcę grać z modami potrzebuje javy 7 wersja 79.


Po prostu. Muszę wybrać albo mody, albo serwer.


I tutaj pytanie. Jaki jest kod startowy aby serwer wykorzystywał jave 7 a nie 8?


 


Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.


Opublikowano

Chodzi o to, że żeby włączyć serwer potrzebuje najnowszej javy, ale z najnowszą javą nie włączy sięminecraft z modami ://

Opublikowano

Dla systemu 32bitowego:

@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar nazwa_silnika.jar
PAUSE

64biowego:

 

@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar nazwa_silnika.jar
PAUSE
Możesz również spróbować odpalić tym:
java -Xmx512M -jar nazwa_silnika.jar
exit
Opublikowano

Thx. Na pewno wypróbuję ;)

 

@Edit

 

Nie, nie działa :/

 

 

@ECHO OFF
SET BINDIR
=%~dp0
CD
/D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar nazwa_silnika.jar
PAUSE

"System nie może odnaleźć wyznaczonej ścieżki"

 

 

java -Xmx512M -jar nazwa_silnika.jar
exit

Konsola po włączeniu sama automatycznie się zamyka.

 

Jakieś inne propozycje?

 

@Refresh

Opublikowano

Thx. Na pewno wypróbuję ;)

 

@Edit

 

Nie, nie działa :/

"System nie może odnaleźć wyznaczonej ścieżki"

Konsola po włączeniu sama automatycznie się zamyka.

 

Jakieś inne propozycje?

 

@Refresh

Nie może znaleźć scieżki, bo pewnie ją zjebałeś.

Na pewno masz dobrze ustawiony nazwa_silnika.jar i masz ten plik? (\Java\jre7\bin\java.exe) ?

 

ps: Spróbuj tego

java -XX:MaxPermSize=2G -jar nazwa_silnika.jar
PAUSE
 

Mi działa. 

 

­

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

No ja już nic nie rozumiem... Wpisuję coś takiego:

@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar craftbukkit.jar
PAUSE

Mam podaną dobrą ścieżkę do javy i wpisaną poprawną nazwę craftbukkita, ale nadal wyświetla mi się to!

System nie może odnaleźć określonej ścieżki.
Aby kontynuować naciśnij dowolny klawisz . . .

Help no :c

Opublikowano

No ja już nic nie rozumiem... Wpisuję coś takiego:

@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar craftbukkit.jar
PAUSE

Mam podaną dobrą ścieżkę do javy i wpisaną poprawną nazwę craftbukkita, ale nadal wyświetla mi się to!

System nie może odnaleźć określonej ścieżki.
Aby kontynuować naciśnij dowolny klawisz . . .

Help no :c

to nie jest od nazwy craftbukkita tylko nie moze znalesc tego

@ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

"%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe"

a nie craftbukkit.jar

 

Uzyj tego:

java -Xmx200M -jar sportbukkit-1.8-R0.1.jar -o true
PAUSE

tam gdzie masz .jar to zmien nazwe taka jaka ty masz.

Jak nadal ten sam blad to https://java.com/pl/download/help/path.xmli sprobuj jeszcze raz.

Opublikowano

@filippop1 Nic już nie rozumiem .-. Wpisałem to co mi podałeś...

java -Xmx200M -jar sportbukkit-1.8-R0.1.jar -o true
PAUSE

Ale wyświetla mi się teraz coś takiego...

C:\Users\Adrian\Deskopt\server>java -Xmx200m -jar craftbukkit.jar -o true
Nazwa 'java' nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne, program wykonywalny lub plik wsadowy.

C:\Users\Adrian\Deskopt\server>PAUSE
Aby kontynuować, naciśnij dowolny klawisz . . .
Opublikowano

 

@filippop1 Nic już nie rozumiem .-. Wpisałem to co mi podałeś...

java -Xmx200M -jar sportbukkit-1.8-R0.1.jar -o true
PAUSE

Ale wyświetla mi się teraz coś takiego...

C:\Users\Adrian\Deskopt\server>java -Xmx200m -jar craftbukkit.jar -o true
Nazwa 'java' nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne, program wykonywalny lub plik wsadowy.

C:\Users\Adrian\Deskopt\server>PAUSE
Aby kontynuować, naciśnij dowolny klawisz . . .

https://java.com/pl/...d/help/path.xml

albo w moim start.bat zmien java na "C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin\java.exe" (tam jest domyslnie zainstalowana java7 32 bit)

"C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin\java.exe" -Xmx200M -jar craftbukkit.jar -o true
PAUSE
Opublikowano

Wielkie dzięki! @filippop1 Pomogło zmienienie kodu! THX! :D

"C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin\java.exe" -Xmx200M -jar craftbukkit.jar -o true
PAUSE

Temat do zamknięcia ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...