Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie moge się połączyć z grą


gewelman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejjo mam pewien problem 
chodzi o brak możliwości połączenia się z grą 
w przeszłości na tym samym internecie mogłem grać w League of Legends ale gdy byłem połączony przez wi-fi
teraz coś w moim modemie się popsuło i działa tylko funkcja "dongle mode" 

i myślę że to przez to nie mogę połączyć się z grą 
czy jest jakiś sposób aby naprawić grę? 
próbowałem juz: 
- Naprawić grę (3x) 
- ściągałem grę od nowa (wczoraj) 
jak narazie nic nie pomogło

32984651300858722438.png

Opublikowano

Jeżeli działa ci internet to na pewno nie jest to jego wina, a pisząc że nie możesz się połączyć z grą co masz dokładnie na myśli ?

Opublikowano

Jeżeli działa ci internet to na pewno nie jest to jego wina, a pisząc że nie możesz się połączyć z grą co masz dokładnie na myśli ?

wedłóg mnie to wina internetu bo dało sie grać jak grałem na wi-fi ale teraz cos sie rozwalilo i dziala tylko "dongle mode" 

 

 

Masz napisane, że nie można się połączyć, czy firewall?­ 

pisze "Błąd logowania"  

Klikne Zaloguj czy jakos tak  to w tej samej chwili ODRAZU pisze "Nie otrzymano odpowiedzi od serwera: Ponawianie próba 1/2/3 a potem Błąd logowania

 

 

post-224247-0-96073800-1433486980_thumb.png

32984651300858722438.png

Opublikowano

wedłóg mnie to wina internetu bo dało sie grać jak grałem na wi-fi ale teraz cos sie rozwalilo i dziala tylko "dongle mode" 

 

 

pisze "Błąd logowania"  

Klikne Zaloguj czy jakos tak  to w tej samej chwili ODRAZU pisze "Nie otrzymano odpowiedzi od serwera: Ponawianie próba 1/2/3 a potem Błąd logowania

 

 

mam tak samo, to musi być wina ze strony riotu.


True love survives all

Opublikowano

mam tak samo, to musi być wina ze strony riotu.

z czego masz internet? :D

 

 

Witam,mam ten sam problem od godziny.

 

a z czego internet? :P

32984651300858722438.png

Opublikowano

Ja mam orange, download 20mb/s a upload 5mb/s

tak jak myslalem :3 

mam tak samo 

kiedys tez miałem problem z lolem i TEZ mieli ten problem osoby z internetem od Orange inni nie :)

32984651300858722438.png

Opublikowano

To nie tylko problem orange,bo teraz włączyłem swój LTE z play'a i dałem przenośny hotspot i nadal nie działa lol

 

A jakby to był problem orange to nie dotyczyłby tylko jednej gry geniuszu,a wszystko inne normalnie działa.

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

z czego masz internet? :D

 

 
 

a z czego internet? :P

 

tak jak myslalem :3 

mam tak samo 

kiedys tez miałem problem z lolem i TEZ mieli ten problem osoby z internetem od Orange inni nie :)

Ja mam z telefonów podlaski więc nie powinienem mieć problemów :P


True love survives all

Opublikowano

skonczylem mecz i to samo mi wyjebalo musi byc jakis problem riotu

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Po zakończonej gierce, nie mogę dołączyć do chatu, i nawet nie wiem czy zaliczyło gierke.

98873932203514685593.png

Opublikowano

Rito dał info w kliencie, że wywala z klienta lub nie można się połaczyć. 

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Ja i moi koledzy dzisiaj nic takiego nie mieliśmy . Grałem w okolicach 10-15 . A jeśli masz to od 2 tygodni a internet ci działa to spróbuj napisać do riotu .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...