Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się za tyle kupić XBOX 360 ?


aresorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli rok produkcji jest od października 2008 roku wzwyż, to bierz. Wtedy (prawie) na pewno jest to Jasper, a on żadko kiedy się psuje.

I3-4130 10GB DDR3 Geforce GTX 760 2GB GDDR5 | PS2 Fat SCPH-30004 FMCB 1.8 | PS3 Super Slim 500GB CECH-4004C | Microsoft Lumia 550

Opublikowano

Opłaca się kupić Xbox 360 wersja Fat, hdmi, 4 GB (najwyżej kupię pendrive) bez pudełka za 340 zł ?

za tyle można szukać jaspera z dyskiem 120gb + pad i okablowanie

Opublikowano

Opłaca się nawet, ale na Twoim miejscu ustawiłabym się na ps. Dlatego że już potem xbox tak szybko nie sprzedaż ;p 

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

Opłaca się nawet, ale na Twoim miejscu ustawiłabym się na ps. Dlatego że już potem xbox tak szybko nie sprzedaż ;p

A dlaczego mam go sprzedawać ? ;) Chce sobie na nim zagrać.

A jak będzie z tymi awariami ? Nie przyjrzałem się z jakiego roku był (Chyba nawet nie pisało) Był tak też X360 slim z cod mw2 za 480 zł, ale za nim na niego zbiore to troche minie :/

@nSn to podaj mi gdzie :/

Opublikowano

A dlaczego mam go sprzedawać ? ;) Chce sobie na nim zagrać.

A jak będzie z tymi awariami ? Nie przyjrzałem się z jakiego roku był (Chyba nawet nie pisało) Był tak też X360 slim z cod mw2 za 480 zł, ale za nim na niego zbiore to troche minie :/

@nSn to podaj mi gdzie :/

no chyba że nie chcesz sprzedawać to inna rzecz. 

Możesz zacząć licytacje. Podałam Ci 2 aukcje które moim zdaniem są godne kupienia.

http://allegro.pl/konsola-xbox360-2pady-6-gier-w-tym-gta-5-i5407889069.html

http://allegro.pl/x-box-360-okazja-defekt-i5397542671.html

 

Ale ps3 jest droższe :/

Zależy jak trafisz ;p ja swojego ps chce sprzedać za 500 zł z 3 grami ;p

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Budowniczy
Opublikowano

A dlaczego mam go sprzedawać ? ;) Chce sobie na nim zagrać.

A jak będzie z tymi awariami ? Nie przyjrzałem się z jakiego roku był (Chyba nawet nie pisało) Był tak też X360 slim z cod mw2 za 480 zł, ale za nim na niego zbiore to troche minie :/

@nSn to podaj mi gdzie :/

 

Games4You :)

Opublikowano

Do tych osób, polecających ps3, miałem OBIE konsole, najpierw x360, potem ps3. Z gier ex. to tylko LBP i TLOU, gran turismo? Przy forzie to, to się chowa. Darmowe multi? Pełno drących jape dzieci, serwery sony i ich zarządzanie ssie, nie mam najszybszego internetu a mimo to ps3 nie potrafiło go w pełni wykorzystać, nie tak jak x360. Miałem też wrażenie że konsola działa wolniej. - nie jestem fanboyem, są to moje doświadczenia, podczas użytkowania. (pc master race hehe :v

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...