Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto Steam 60 gier: CS:GO/1.6, Wiedźmin 1/2, Payday 1/2 itp.


sebasku√4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto Steam
Metoda kontaktu: PW, lub GG: 50462595
Opis rzeczy: Mam do sprzedaży konto steam z takimi grami jak CS:GO/1.6, Wiedźmin 1/2, Payday 1/2, How to Survive, Dead Island, Blockstorm, Worms Revolution, Sid Meier's Civilization V, Don't Starve + Don't Starve Together itp.
Oczekiwana/oferowana cena: 70zł/15 euro(PSC tylko), jest też możliwość wymiany za skiny do cs:go
Zdjęcia/inne informacje: Konto ma 4 poziom, założone zostało w roku 2013.
Stan konta:


2142614334272701379260.jpeg
8800614334270791379260.jpeg


Gry:


1603914334270791379260.jpeg
9201814334270791379260.jpeg
5673314334270791379260.jpeg
7068014334270791379260.jpeg




Nazwa rzeczy: Konto battle.net z Diablo III + Hearthstone.
Metoda kontaktu: PW, lub GG: 50462595
Opis rzeczy: Witam.
Mam do zaoferowania konto battle.net z grą Diablo III(podstawka) i średnio rozwiniętym kontem w Hearthstone. Konto sprzedaje, dlatego, że nie interesują mnie już obie te gry. Samo konto w grze Hearthstone jest "dodatkiem" do Diablo III.
Oczekiwana cena: 40zł(PSC), lub wartościowe skiny w grze Counter Strike: Global Offensive
Zdjęcia/inne informacje:

Diablo III:

8248014230729351260660.jpeg


6458014230729351260660.jpeg


1954314230729351260660.jpeg


Hearthstone:

1221614230729351260660.jpeg


2769814230729351260660.jpeg


3521314230729351260660.jpeg


8205214230729351260660.jpeg

 

Opublikowano

Konto w lolu? Warte 100zł.
Proszę, o podesłanie zdjęć statusu VAC oraz głównego menu w grze.

Pozdrawiam,
EdDog.

Opublikowano

Konto w lolu? Warte 100zł.

Proszę, o podesłanie zdjęć statusu VAC oraz głównego menu w grze.

Pozdrawiam,

EdDog.

Nie jestem zainteresowany kontem w lolu.
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...