Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Wiesiek będzie się sprawował na takim sprzęcie?


Fr3sh!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jeśli możecie napiszcie czy Wiedźmin 3 da radę na wysokich/ultra na sprzęcie który zaraz opisze.

 

Mój obecny sprzęt (dość stary sprzęt):

 

Procesor: Intel Core i5 760 4x2,8 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTS 450

RAM: 4 GB

 

 

Chcę zmienić na:

 

Procesor: Intel Core i7-3770K 4x3,5 GHz

Karta graficzna: AMD Radeon R9 290 lub NVIDIA GeForce GTX 770

RAM: 8 GB

 

Co o tym myślicie, opłaca się wydać tyle złotówek? :)

   
Opublikowano

Ogółem opłaca, ale nie wiem po co Ci to i7, lepiej wziąć jakąś i5 ~3.4ghz za ok tys. a resztę kasy dorzucić do grafiki -bardziej Ci się przyda :P 

3JcjhIq.png
Pomogłem? Daj "Lubię to", to nic nie kosztuje...
MyAnimeList
 

Opublikowano

Ogółem opłaca, ale nie wiem po co Ci to i7, lepiej wziąć jakąś i5 ~3.4ghz za ok tys. a resztę kasy dorzucić do grafiki -bardziej Ci się przyda :P

To gdy zostanie mi ok. 500zł z tego procka jaką kartę polecasz kupić? GTXa 970 albo 980?

Opublikowano

 

Witam, jeśli możecie napiszcie czy Wiedźmin 3 da radę na wysokich/ultra na sprzęcie który zaraz opisze.

 

Mój obecny sprzęt (dość stary sprzęt):

 

Procesor: Intel Core i5 760 4x2,8 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTS 450

RAM: 4 GB

 

 

Chcę zmienić na:

 

Procesor: Intel Core i7-3770K 4x3,5 GHz

Karta graficzna: AMD Radeon R9 290 lub NVIDIA GeForce GTX 770

RAM: 8 GB

 

Co o tym myślicie, opłaca się wydać tyle złotówek? :)

   

 

Na nowym sprzęcie powinno pójść na wysokich spokojnie. Możesz spokojnie brać ten sprzęt :)

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

bierz i5 4690k, jakis w miare wydajny cooler, moze byc nawet tania silentiumpc fera albo fortis, podkrecasz do 4.5GHz i w wiekszosci grach masz wydajnosc i7

 

reszte kasy doloz do gtx 970/r9 290x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...