Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak usunąć stakowanie się setów?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak w temacie mam pytanie jak usunąć stakowanie się setów gdyż iż zrobiłem kit supervip na serwie i  i tam są 2 sety stakowane i chciałbym aby mi się nie stakowały PLS o pomoc

Opublikowano

Stakują ci się ponieważ napisałeś tak:

- [iD przedmiotu] [ilość]

i pewnie tam gdzie jest ilość napisałeś 2

zrób sobie tak że je rozdziel na 2 czyli napisz sobie 2 razy to samo ale po ilości 1

U9EoJcq.jpg

Opublikowano

Stakują ci się ponieważ napisałeś tak:

- [iD przedmiotu] [ilość]

i pewnie tam gdzie jest ilość napisałeś 2

zrób sobie tak że je rozdziel na 2 czyli napisz sobie 2 razy to samo ale po ilości 1

Mam tak zrobione

Opublikowano

Chodzi o to, że w kitach kilka razy dajesz ten sam przedmiot np. weteran dostaje 5 setów zbroi i na raz i dlatego one się stakują. Jeżeli chcesz się tego pozbyć usuń powtarzające się przedmioty w poszczególnych zestawach.

Opublikowano

Chodzi o to, że w kitach kilka razy dajesz ten sam przedmiot np. weteran dostaje 5 setów zbroi i na raz i dlatego one się stakują. Jeżeli chcesz się tego pozbyć usuń powtarzające się przedmioty w poszczególnych zestawach.

 

Ale przecież wtedy będe mieć więcej kitów w sensie że koleś będzie pisać /kit Weteran /kit Weteran /kit Weteran itd

Opublikowano

Nie kumasz? Patrz masz tak:

 

 

post-1392095-0-12807500-1433521035.jpg

i powstaje pytanie po co ci np 2 razy 

-311 1 protection:4 unbreaking:2

?

 ?

r9wfFzB.png

Opublikowano

Nie kumasz? Patrz masz tak:

 

 

post-1392095-0-12807500-1433521035.jpg

i powstaje pytanie po co ci np 2 razy 

-311 1 protection:4 unbreaking:2

?

 ?

 

Bo serwer nastawiony na PVP

 

 

Możecie mi zrobić taki jeden kit np SuperVipa i mi tu go wkleić ?

Opublikowano

Omg... Człowieku ogarnij się ! DAJ KAŻDY ITEM PO RAZIE A NIE PO 3 CZY 4... DASZ 4 RAZY TEN SAM MIECZ I NARZEKASZ ŻE SIĘ STAKUJE A JAK MA SIĘ NIE STAKOWAĆ??

r9wfFzB.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...