Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Panda MU S8// RE-OPEN 11/07/2015// 1000xp 50rr// NO WEBSHOP//PVP BALANCE


pandamu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Cie drogi MUonlinowcu 

chcialbym Cie zaprosic na server

Panda MU 

 

Wielkie otwarcie!

Sobota 11/07/2015 o godzinie 10:00 

 

 

Season 8 Episode 2

Strona : www.pandamu.eu
Vote : www.pandamu.eu/vote
Forum : Link znajduje sie na stronie. Prosze pisac w polskim dziale, w angielskim TYLKO po angielsku.
Download : https://mega.co.nz/#!foMwDaRD!Edo4oJ3u6c43-o7Gcn7O09QiTs0iiwx0gfSMXmknvyQ

Poszukujemy doswiadczonych GMow. Podanie mozna zlozyc na forum.

 

 

 

Panda MU nigdy nie bedzie RIP! 

Trzesienie ziemi, fala tsunami czy apokalispa zombi - nic nas nie zatrzyma.

 

Serwer jest online 24/7

 

Konfiguracja serwera

Exp Rate : 1000x

Po kazdym resecie dostaje sie mniej expa, wiec nie wbijesz max RR w jeden dzien(Wiecej info nizej)

Drop Rate : 60%

NO WEBSHOP
NO FULL OPTION

Pralka : Standardowa

Wyjatkowy system GR (Wiecej Info nizej)

Max reset : 50

Staty nie zostaja. 1000 Puntkow za reset.
Max level : 400 (+ 330 master level) 

5/7 puntkow za level

Zero jeweli/boxow w sklepie

3rd Quest/Marlon Quest nie ma w sklepie.

Itemy +7 oraz skile w sklepie

Specjalne itemki dropia w Land of Trials - nie tylko ancienty.

Regularne oraz niepowtarzalne eventy na forum i w grze.

MU Helper dziala od 1 levela.

Nie ma potrzeby uzywania stronki do resetowania postaci - NPC znajduje sie w Lorce!

Vote for credits. Credyty kupione badz z glosowania mozna wymieniac na punkty do x-sklepu w grze.

Castle Siege w niedziele.

Drzewko skilli dziala w 100% na kazdej postaci.

Panda MU to nie tzw. bk serwer, wszystkie postacie sa zbalansowane. 

W Personal shop mozna sprzedawac za: Chaosy, Blessy, Soule oraz Zen.

 

Drop 

Box of heaven:

Exe itemy na kazda postac do poziomu dragon - legendary 

 

Heart of love:

5% - Paczki jeweli :Chaos, Bless, Creation, Life, Harmony, Refining Stone 

35% - Jewele :Chaos, Bless, Creation, Life, Harmony, Refining Stone 

60% - Jabluszko

 

Box of Kundun :

Standardowy drop

 

Kundun, Erohim, Selupan, Medusa:

Itemy lvl 7-13 z max 3 opcjami exe 

3 Sety na kazda postac, na poziomie, Dark Phoenix, Great Dragon, Dragon Knight

3 bronie na kazda postac

1 tarcza sezon 8 na kazda postac

 

System GR

Grand Reset 1 : 10 Jewel of Chaos

Grand Reset 2 : 1 Talisman of Chaos Assembly

Grand Reset 3 : Dodanie Luck lub Skill do itemu

Grand Reset 4 : 10 Jewel of Bless i 10 Jewel of Soul

Grand Reset 5 : Ulepszenie itemu do +15 (Nie Wingi)(80% szansy na powodzenie, item mozna stracic)

 

 

Grand Reset 6 : 500 WCoin© 500 WCoin(P) 500 Goblin Points

Grand Reset 7 : 1 Talisman of Chaos Assembly

Grand Reset 8 : Dodanie Luck lub Skill do itemu

Grand Reset 9 : 10 Jewel of Harmony

Grand Reset 10 : Ulepszenie itemu do +15 (Nie Wingi)(85% szansy na powodzenie, item mozna stracic)

 

 

Grand Reset 11 : 1 Magic Backpack

Grand Reset 12 : 2 Talisman of Chaos Assembly 

Grand Reset 13 : Dodanie Luck lub Skill do itemu

Grand Reset 14 : 20 Jewel of Bless i 20 Jewel of Soul

Grand Reset 15 : Ulepszenie itemu do +15 (Nie Wingi)(90% szansy na powodzenie, item mozna stracic)

 

 

Grand Reset 16 : 3 Talisman of Luck

Grand Reset 17 : 3 Talisman of Chaos Assembly

Grand Reset 18 : Dodanie Luck lub Skill do itemu

Grand Reset 19 : 30 Jewel of Bless i 30 Jewel of Soul

Grand Reset 20 : Ulepszenie itemu do +15 (Nie Wingi)(95% szansy na powodzenie, item mozna stracic)

 

 

Grand Reset 21 : 2,000 WCoin© 2,000 WCoin(P) 2,000 Goblin Points

Grand Reset 22 : 20 Jewel of Harmony

Grand Reset 23 : Ulepszenie itemu do +15 (Nie Wingi)(99% szansy na powodzenie, item mozna stracic)

Grand Reset 24 : Level 2.5 wings +0 +2 exc options +luck 

Grand Reset 25 : Zloty Fenrir

 

Dynamiczny Exp

Reset : %Exp  

  0 : 100
1 : 98
2 : 96
3 : 94
4 : 92
5 : 90
6 : 88
7 : 86
8 : 84
9 : 82
10 : 80
11 : 78
12 : 76
13 : 74
14 : 72
15 : 70
16 : 68
17 : 66
18 : 64
19 : 62
20 : 60
21 : 58
22 : 56
23 : 54
24 : 52
25 : 50
26 : 48
27 : 46
28 : 44
29 : 42
30 : 40
31 : 38
32 : 36
33 : 34
34 : 32
35 : 30
36 : 28
37 : 26
38 : 24
39 : 22
40 : 20
41 : 18
42 : 16
43 : 14
44 : 12
45 : 11
46 : 10
47 : 10
48 : 10
49 : 10
50 : 10

Wytlumaczenie, jak gracz ma 10 resetow to dostaje 80% expa (czyli 800xp)
przy 45 resetach dostaje tylko 11% expa (czyli 100xp)

 

Co rozni nas od reszty?

Nie ma speed buga na max statach!

Maksymalna ilosc resetow to 50, w zwiazku z tym nie mozna wbic max statow - to jak rozdasz punkty ma wielki wplyw na PvP.

Orginalne bosy sa planowane w przyszlosci.

Wyjatkowe nagrody za GR ktorych nie mozna kupic za pieniadze .

GMowie oraz Admin sa sympatyczni i maja za duzo wolnego czasu! Sa w grze codziennie.

Donatowanie nie sprawi ze bedziesz koksem jak Robert Burneika.

System "offtrade" nie musisz byc w grze zeby handlowac. 

 

Przyjazny admin z pasja oraz szeroka wiedza na temat mu online.

 

Server stoi na dedykowanym serwerze. Lag? Nie u nas. 

4334669098.png

 

 

 

 

 

 

Screeny

20qlzf9.jpg

fnfg8w.jpg

 

Cel wersji BETA:

1. Zbalansowac wszystkie postacie

2. Dopasowac potwory w trudnych mapach do postaci z 50 resami

3. Wyeliminowac wszelkie bugi

4. Znalezc kilku nowych GM

5. Dodac wiecej itemek do x-sklepu w grze

 

 

 

Zapowiedziane Zmiany:

Oficjalnej daty odnosnie startu jeszcze nie ustalilem, chce doprowadzic serwer do perfekcji.

Tak jak korn mowi, planuje troszke namieszac. Spodobal mi sie pomysl Zylsona, inspirujac sie jego pomyslem bede zmienial system GR, podziele sie tym z wami jak bedzie gotowe.

 

Itemy FO znikna, nie bedzie czegos takiego, webshop tez zniknie. Max socket 3, max exe opt =3 (itemy z 3 opcjami beda dropily z bossow, na takie itemy bedzie bardzo maly drop)

W cashshopie bedzie mozliwosc kupienia box of kundun, petow, oraz innych specyfikow w zwiazku z tym gracz ktory donatuje, nie bedzie sie wyroznial jako "donator", tylko zaoszczedzi na czasie.

Credyty nie beda dostepne tylko przez vote lub donate, bedzie je mozna farmic na niektorych potworach.

 

Co do expa, z kazdym resetem exp maleje o kilka procent, aktualnie wyglada to tak ze po 45 rr dostaje sie tylko 100xp

Planuje tez zmienic ilosc resow do 30, a exp do 700

 

Wszystkie eventy typu DS, BC itp beda mial podwyzszony exp i ciekawa nagrode tak zeby oplacalo sie na nie chodzic.

Event doppleganger (gaion/varka na globalu) bedzie mial wyzszy exp od wszystkich ale zaproszenie do niego nie bedzie w sklepie

 

Narazie to wszystko co wam powiem, ale jeszcze szykuje sie kilka niespodzianek  ;)

 

Niedlugo ten post bedzie edytowany. 

 

 

 


Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych! 

Nie pozalujecie :)

Gwarantuje

  • Odpowiedzi 326
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer bardzo fajny Admin jest bardzo pomocny odpowiada na każde pytanie i zawsze służy pomocą atmosfera bardzo fajna spotów dużo Zapraszam wszystkich

pozdrawiam Vel .ViniX

Opublikowano

Bardzo fajny server polecam



Edit. ostrzeżenie bo nie uzasadniłem dlaczego fajny server. OK


Server jest fajny ponieważ admin jest normalnym człowiekiem z którym można sobie spokojnie pogawędzić na temat MU, jest pomocny i słucha graczy oraz bierze ich propozycje pod uwagę. 
Server działa bardzo dobrze bez lagów jakiś bugów i błędów, do tego wszystko jest stonowane gra się przyjemnie a nie jak niektóre servery na których grywałem odczuwało się jakieś przycięcia albo spowolnienia gry, tutaj wgl takie coś nie istnieje gra chodzi przepięknie płynnie. Poprzedni server na którym grałem Vulcanus nie miał takiej płynności jak PandaMU, różnica jest spora a nie wiem w czym leży problem.

Proszę bardzo uzasadniłem. 

Nick w grze Secmat Pozdrawiam

Opublikowano

Aktualnie trwaja testy beta, wiec co chwile sa jakies zmiany na serwerze. 

Na chwile obecna wszystkie itemy w webshopie sa darmowe, a wszyscy beta testerzy beda wynagrodzeni jak serwer wystartuje.

 

Serdecznie zapraszam nie pozalujesz midorro.

 

Niedlugo do publikacji dodam liste spotow, oraz dropy wszystkich eventow i bossow. 

 

Dziekuje wszystkim za mile wypowiedzi na temat Panda MU. 

Opublikowano

A co powiecie żeby zmniejszyć exp i dać 20 rr jako max, wtedy zrobienie builda jest trudniejsze. Jednak 50 rr to już 3 full staty i raczej nie ma zabawy ze statami. Albo zostawić 50 rr ale po resie staty np 700, 800.

Opublikowano

Nie wszystko jest dobrze bez setów na start jak server ruszy bez tych wszystkich itemów wingów nie będzie już tak kolorowo jak teraz do tego na 50 resie ma się około 145k punktów do wydania więc to starcza na wymaxowanie 2statów na full i nie całą połowę trzeciej opcji, według mnie wszystko pod względem statów i expa i master expa  jest w porządku.

Opublikowano

No właśnie:

400* 7 =2800

2800* 50 =140000

140000/ 32767= 4,272

Mówiąc krótko nie trzeba wbijać 50 rr żeby mieć full staty u MG, u BK/SM/ME wygląda to tak że mają około 120000 pkt na 50 rr (biorąc pod uwagę że quest 220 zostaje po rr)

To oznacza 120000/ 32767= 3.662.

Z buildami nie poszalejemy. 

Albo 20 rr max albo pkt po resie, innej w mojej opinii opcji nie ma, oczywiście biorę pod uwagę, że to nie tylko dla mnie robiony serwer:)

Opublikowano

Dziekuje za ciekawe propozycje.

 

Odnosnie ilosci rr to juz od jakiegos czasu rozwazam zmniejszenie ilosci resow do 25/30. Z tym wiaze sie zmiana expa.

 

Za szybko max rr nie mozna wbic bo przy kazdym resecie exp spada o kilka procent. Przy aktualnych ustawieniach wyglada to tak ze po 45 resie dostaje sie 10% xp (100xp)

 

Co myslicie o wykasowaniu zoltych SD potow ze sklepow? To jest pomysl jednego z graczow ktory mnie zaciekawil, lecz nie jestem przekonany.

 

Max staty to 65k.

Opublikowano

Zylson
właśnie  ty ciągle bierzesz pod uwagę stary max stat pułap który wynosi 32767, a jest 65k
do tego przed resem na 400lvl zawsze na grand masterze do wydania jest 2176pk

Pandamu
zależy czy usunięcie całkowite sd potion czy tylko ze sklepów,bo ze sklepów można śmiało wywalić  :D

Opublikowano

Dziekuje za ciekawe propozycje.

 

Odnosnie ilosci rr to juz od jakiegos czasu rozwazam zmniejszenie ilosci resow do 25/30. Z tym wiaze sie zmiana expa.

 

Za szybko max rr nie mozna wbic bo przy kazdym resecie exp spada o kilka procent. Przy aktualnych ustawieniach wyglada to tak ze po 45 resie dostaje sie 10% xp (100xp)

 

Co myslicie o wykasowaniu zoltych SD potow ze sklepow? To jest pomysl jednego z graczow ktory mnie zaciekawil, lecz nie jestem przekonany.

 

Max staty to 65k.

 

max 25 rr i mniejszy exp? imo świetny pomysł.

Opublikowano

No właśnie:

400* 7 =2800

2800* 50 =140000

140000/ 32767= 4,272

Mówiąc krótko nie trzeba wbijać 50 rr żeby mieć full staty u MG, u BK/SM/ME wygląda to tak że mają około 120000 pkt na 50 rr (biorąc pod uwagę że quest 220 zostaje po rr)

To oznacza 120000/ 32767= 3.662.

Z buildami nie poszalejemy. 

Albo 20 rr max albo pkt po resie, innej w mojej opinii opcji nie ma, oczywiście biorę pod uwagę, że to nie tylko dla mnie robiony serwer:)

 

Witam

 

 jak widac obliczyles to na opcje na zasdzie 32 k stat a nie 65 k 

 

moze ciekawym rozwiazanie  bylo by staty zostaja ( z takiego zalozenia wychodzimy , ze bedize przy takich ustawieniach ) i do tego dodatkowe pkt do dodania po restarcie np. 200-500 pkt ( to juz do obliczen itd ) , problem polega na tym ,ze takie ustawienia  (dodatkowe pkt do rozdania ) spotyka sie na serwera z duzym  expem 5-10 k .

 

druga opcja :

zwiekszenie poziomu GR z 50 na 70-80 i dodanie wiecej crd za GR ( troszke powiewa klasyka ).

 

 

max 25 rr i mniejszy exp? imo świetny pomysł.

 

i co kolejny serwer z expem 200 i 500 itd ? i jaki sens takiej gry wiekszosc serwerow MUonline z takim expem ma podobne ustawienia max x RR itp itd. , brak serwerow starych czasow gdzie bylo to w jakis  stopniu normlane...

Pozdrawiam.

Opublikowano

Zylson

właśnie  ty ciągle bierzesz pod uwagę stary max stat pułap który wynosi 32767, a jest 65k

do tego przed resem na 400lvl zawsze na grand masterze do wydania jest 2176pk

 

Pandamu

zależy czy usunięcie całkowite sd potion czy tylko ze sklepów,bo ze sklepów można śmiało wywalić  :D

Calkowite usuniecie 

 

@Soul

 

Za GR nie dostaje sie kredytow. System GR mozesz sprawdzic na forum, bedzie jeszcze troche podrasowany. 

Tak niski exp odpada, ponizej 700 na 100% nie bedzie. 

Opublikowano

W takim razie przepraszam, nie zauważyłem max statów 65k, jak mówią najciemniej pod latarnia :).

Opublikowano
Za GR nie dostaje sie kredytow. System GR mozesz sprawdzic na forum, bedzie jeszcze troche podrasowany. 

Tak niski exp odpada, ponizej 700 na 100% nie bedzie. 

 

Zgadza sie Przepraszam , zrobilem konto wbilem w grandreset i zoabczylem 50 rr i 400 lvl  ( stanardowe informacje ) i z przyzwyajenia myslalem ,ze sa credyty  ,a tu masz  niespodzianka mysle nawet unikatowy pomysl bo nie spotkalem sie z tego typu nagrodami  ( 1-5 gr = item z set/bron/bizu ) i dopier od 6 gr sa np. wingi , pozostalo ew. zrobic cos w sprawie pkt , bo dodac wiecej za lvl dla podstawowych klas ( DK / DW itd ) w przypadku takiego expa mija sie troszke z celem oraz zamiast poprwaic to moe pogorszyc sytuacje ( np. zamiast 5 pkt = 6-7 )

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Wlasnie jest problem, bo jak dodam wiecej punktow za level dla kazdej postaci to MG,RF i DL straca to co wszyscy w nich lubia. 

 

Planuje poprostu zrobic tak ze reszta postaci bedzie miala po 5 punktow, ale za to beda troche silniejsi. Wiec mimo tego ze MG RF i DL dostaja wiecej punktow, PVP powinno byc wyrownane. 

 

A co do systemu GR jeszcze nie jest skonczony, wiec jezeli masz jakies propozycje to wal smialo, mysle jak by to urozmaicic :)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano
 

Zgadza sie Przepraszam , zrobilem konto wbilem w grandreset i zoabczylem 50 rr i 400 lvl  ( stanardowe informacje ) i z przyzwyajenia myslalem ,ze sa credyty  ,a tu masz  niespodzianka mysle nawet unikatowy pomysl bo nie spotkalem sie z tego typu nagrodami  ( 1-5 gr = item z set/bron/bizu ) i dopier od 6 gr sa np. wingi , pozostalo ew. zrobic cos w sprawie pkt , bo dodac wiecej za lvl dla podstawowych klas ( DK / DW itd ) w przypadku takiego expa mija sie troszke z celem oraz zamiast poprwaic to moe pogorszyc sytuacje ( np. zamiast 5 pkt = 6-7 )

 

Pozdrawiam.

 

Moim zdanie nagroda za GR powinna być unikatowa. Takie coś co nie dropi ani z boxów ani z bossów. Może np exe+acient. Tylko proszę, nie róbcie Full itemów, to jest paranoja, takie coś to tylko na expie 99999. Nagroda za GR:

 

1- Jeden item Dragon/Leg/Adamantine +2 Opcje +Acient Max

2- Drugi item Dragon/Leg/Adamantine +3 Opcje +Acient Max

3- Trzeci item Dragon/Leg/Adamantine +2 Opcje +Acient Max

4- Czwarty item Dragon/Leg/Adamantine +3 Opcje +Acient* Max

5- Wingi 3 lvl + 3 opcje Max**

 

* Jeśli jest więcej części acienta, dodajemy tak aby był cały set

** Maksymalna liczba GR możliwych do wykonania

 

Co myślicie o takich nagrodach za GR?

Opublikowano

 

 
 

Moim zdanie nagroda za GR powinna być unikatowa. Takie coś co nie dropi ani z boxów ani z bossów. Może np exe+acient. Tylko proszę, nie róbcie Full itemów, to jest paranoja, takie coś to tylko na expie 99999. Nagroda za GR:

 

1- Jeden item Dragon/Leg/Adamantine +2 Opcje +Acient Max

2- Drugi item Dragon/Leg/Adamantine +3 Opcje +Acient Max

3- Trzeci item Dragon/Leg/Adamantine +2 Opcje +Acient Max

4- Czwarty item Dragon/Leg/Adamantine +3 Opcje +Acient* Max

5- Wingi 3 lvl + 3 opcje Max**

 

* Jeśli jest więcej części acienta, dodajemy tak aby był cały set

** Maksymalna liczba GR możliwych do wykonania

 

Co myślicie o takich nagrodach za GR?

 

 Moim zdaniem straca na tym gracze ktorzy grywaja mniej

AmazingLife

Opublikowano

 Moim zdaniem straca na tym gracze ktorzy grywaja mniej

 

Wbicie GR to nie tydzień, więc nikt nic nie traci, ja powiedziałbym że jest to nagroda za długą gre na serwerze. A z 2 strony GR bez konkretnej nagrody nie jest niczego warte.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...