Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić rangę, którą otrzyma się po kilku godzinach gry?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skrypt:

on first join:

    wait 7 hours

    execute console command "pex user %player% group set Gracz"

 

 

W pexie dajesz randze nowy rangę default

TEMAT


 


Opublikowano

W skrypcie, ale bardziej tak:

on first join
    execute console command "pex user %player% group set ***"
    send "&6Twoja ranga na 12 godzin to ***"
    wait 12 hours
    execute console command "pex user %player% group set Gracz" 
    send "&6Stales sie pelnoprawnym graczem!"

W miejsce "***" wpisujesz nazwę rangi nadawanej po wejściu. Jeśli coś chcesz zmienić, napisz, tylko dodaj @Memust

To wygląda jak sygnatura!

Opublikowano

­Wasze skrypty spowodują, że przy dołączeniu otrzyma rangę podstawową i jeżeli w ciągu 7h wyjdzie, to już rangi Gracz nie otrzyma.

Tego w skrypcie nie da się zrobić, chyba, że gracz nie wychodziłby z serwera przez 7h. ;)

 

sygnatura.png

Opublikowano

W skrypcie, ale bardziej tak:

on first join
    execute console command "pex user %player% group set ***"
    send "&6Twoja ranga na 12 godzin to ***"
    wait 12 hours
    execute console command "pex user %player% group set Gracz" 
    send "&6Stales sie pelnoprawnym graczem!"

W miejsce "***" wpisujesz nazwę rangi nadawanej po wejściu. Jeśli coś chcesz zmienić, napisz, tylko dodaj @Memust

Po co 2xnadawać rangę?

Można dodać rangę NOWY jako default i gracz odrazu po rejestracji ją dostaje

TEMAT


 


Opublikowano

@HardStyl3r a do AZrank sie tego nie da dodac ? 

 

 

 

Gracz by był normalnie na  default ,ale by jakoś automatyczenie dawało na azrank jak ktos perwszy raz wchodzi na serwer range nowy na np.7h nie da sie jakos tak zrobic ? 

Opublikowano

@pablos111

 

W zasadzie to tak

 

@HarfStyl3r

 

Tak? Nie wiedziałem... no ale jak twierdzisz, że się nie da, to jesteś w błędzie :P Można ustalić zmienną zapisującą czas i co, powiedzmy, pół godziny sprawdzającą czy minęło już te 12 godzin. Wtedy nadaje rangę. Jeśli masz azranka to zrób po prostu tak: 

setrank %player% Nowy 7h

#edit: Panowie z góry mnie uprzedzili :)

To wygląda jak sygnatura!

Opublikowano

Podam Ci całość lepiej będzie :D bo kawałkami Ci tu lecimy :D

 

on first join:

    execute console command "setrank %player% Nowy 7h"

    send "&2Po 7godzinach będziesz miał nomalną rangę' to player

 

 

 

Dodatkowo, nadaj randze gracz 'default' bo Az może wywalić błąd jakby chciało się dawać rangę którą się już ma bo to troszkę niestabilny plugin

TEMAT


 


Opublikowano

@KillerThePro

Tylko nie dawaj to na serwer 60+ bo gracze odczuja ten spam w  konsoli komendami ;/ Jakby ktos nie wiedzial podczas nadawania rangi caly czas jest modyfikowany permissions.yml a takie dzialanie raczej nie jest fajne. Zaczna sie np problemy ze sklepem sms, ogolnie nie polecam tymbardziej nie uzywaj do tego azranka ktory czesto sie buguje jesli nadajesz kilka rang w krotkich odstepach czasowych. Lepiej stworzyc strone w php i tam udostepnic panel logowania ktory gdy sie zalogujesz swoim kontem z gry musisz czekac 1 dzien aby wejsc ponownie i kliknac guzik zdobadz range gracz., to takie proste a jak ułatwia prace.

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...