-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
rocks12
rocks12
Na wstępie chciałbym przeprosić jeśli założyłem temat w niewłaściwym dziale.
Od wczoraj (01.06.2015) mam problem z nieznośnymi reklamami, wzięły się one prawdopodobnie ze.. strony orange.. Tak, może to głupio brzmi ale tak, wcześniej nie miałem problemów z reklamami i Adblock dawał sobie radę, od wczoraj po wejściu na tą stronę, mam dosłownie nawał reklam i niepotrzebnych programów, instalują mi się one na komputerze same, wyskakują mi co jakiś czas gdy przeglądam strony różne okna, zazwyczaj po dwa i jest to irytujące, ponieważ Adblock sobie nie radzi, ściągają mi się programy typu: Anyprotect,Gamedesktop,CinemaP,Edu App,SmartWeb, ogólnie syf, a niczego podobnego nie ściągałem. Usuwałem historię przeglądarki, ciasteczka, czyściłem komputer programem Advanced System Care, skanowałem komputer kingsoftem, restartowałem komputer, ale nic nie pomogło, czy da się jakoś ten syf usunąć i sprawić żeby więcej nie powracał?
3 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.