Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie gry spokojnie uciągnie taki komputer?


JalokimPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chce wiedzieć jakie gry uciągnie i na jakich ustawieniach... (minimalne itd nie chciał bym by się pojawiały)

1.PROC INTEL Core i3-4160 3.6GHz 3MB LGA1150 BOX

2.Obudowa COOLER MASTER ELITE 130 Mini Tower bez zasilacza

3.DDR3 KINGSTON HyperX FURY White 4GB /1600 10-10-10-30

4.DVD RW LG GH24NSC0 RBBB black bulk SATA (bez soft)

5.Dysk WD WD5000AZRX 500GB WD Green 64MB SATA III

6.VGA GIGABYTE R7 260X OC 2GB GDDR5 128b 2DVI+HDMI+DP PCIe3.0

7.Zasilacz CHIEFTEC GPA-500S8 500W ATX 120mm 80+ aPFC BULK

8.Płyta Gigabyte GA-H81N-D2H/H81/SATA3/USB3//COM/LPT/1150/mlTX

Z góry dzięki i pozdrawiam.

PS:Komputer nie jest jeszcze kupiony ale na pewno go kupuje (czyli proszę brak komentarzy np. "Eee... co to za szajs... kup lepiej to i to...") 

Opublikowano

Nie jest zly, ale dysk do zmiany. Najlepiej podaj budzet to zlozy sie cos lepszego. Co do gier to prawie kazda ci pojdzie. O wiesku nie mowie ale taki bf4 na niskich pojdzie (niskie ze wzgledu na 4gb ram)

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Nie jest zly, ale dysk do zmiany. Najlepiej podaj budzet to zlozy sie cos lepszego. Co do gier to prawie kazda ci pojdzie. O wiesku nie mowie ale taki bf4 na niskich pojdzie (niskie ze wzgledu na 4gb ram)

Mój budżet to 2000 , a i tak na niego wydaje 2100... -_- Tylko że wole kupić właśnie go , bo od razu od mojego wujka-informatyk dostaje orginalnego Windowsa ;) Głównie będe grał w gry typu Wot , skyrim , neverwinter więc raczej w takim razie nie będzie problemu :D 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...