Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Piloci do grania na trybie zręcznościowym


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, jest tu ktoś z chociażby ponad przeciętnymi umiejętnościami pilotowania? :D 

Chodzi tylko o tryb zręcznościowy, na innych nie gram. 

 

Może być też zapalony czołgista... i czołgiem i myśliwcem kosze, ale samemu to chujnia, ani to bombowcem, ani ciezkimi Do 217 itd bo nie ma kto osłaniać.

 

A więc jest tu ktoś chętny do pogrania? 

Czas i data obojętnie, ja mam zawsze czas na granie.

 

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Zręcznościowy jest nudny.

haha to zależy :D

Ja nie ogarniam na myszce SB RB samolotami więc tylko zręcznościówki wchodzą w grę :)

Czołgami możemy grać wszystkie tryby, bo tu nie mam żadnych problemów.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

haha to zależy :D

Ja nie ogarniam na myszce SB RB samolotami więc tylko zręcznościówki wchodzą w grę :)

Czołgami możemy grać wszystkie tryby, bo tu nie mam żadnych problemów.

 

Myszką na RB lata się tak samo jak na Arcade, problemy sprawia tylko pełna symulacja, ale i tak znam takich, którzy latają symulacje na myszce lepiej niż niejedni z joyem. Do tego na RB lata się tylko z myszką, joyem może i zrobisz lepsze ewolucje, ale nie przycelujesz tak dokładnie jak myszką.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...