Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak włączyć Gothica II NK (GMP), dwa razy na jednym komputerze ?


Etnad69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, mam problem, ponieważ chciałem uruchomić dwa razy Gothica II NK.

Bardziej chciałbym wiedzieć natomiast jak uruchomić GMP dwa razy.

Chciałbym to wiedzieć, ponieważ chciałem przenieść sobie itemki z jednego konta serwera na drugie.

 

Próbowałem włączyć dwa razy na oddzielnych kontach komputera, lecz gdy to zrobię na jednym z nich wyskakuje crash GMP.

Mam go skopiowanego, uruchamiałem oddzielnie z innych folderów.

Może gdyby uruchomić na jednym koncie użytkownika nie byłoby tego problemu.

 

A więc moje pytania brzmią następująco:

* Czy można uruchomić dwa razy GMP, na tym samym komputerze oraz koncie użytkownika ?

* Jeśli tak to jak to zrobić ?

 

Będę bardzo wdzięczy za odpowiedzi.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Oczywiście, że nie można to tak jakbyś uruchamiał grę dwukrotnie w dwóch różnych okienkach. Jeżeli chcesz przenieść itemki to poproś o to kolegę, mianowicie on założy nową postać ty dasz mu wszystkie itemki, wbijesz na drugą postać i on da ci wszystkie itemki, cała filozofia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...