Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak szybko nabić poziom maestrii postaci


Pookawka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Graj postacią, która nie jest supportem.
 
Graj normalnie.
 
Kup item dla supportów przed końcem gry.
 
System myśli, że jesteś supportem.
 
= Profit.

Opublikowano

Różnica nie jest jakaś za wielka.

Opublikowano

Działa ? Działa na c**j drazyc temat

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Niby działa, ja 2x takie same staty miałem, farma różniła się o +/- 20. Kupiłem w jednej grze item na supporta, w drugiej nie. I zamiast 1.1k expa dostalem 1.170 z kawałkiem, wiec srednio sie oplaca xD

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

Niby działa, ja 2x takie same staty miałem, farma różniła się o +/- 20. Kupiłem w jednej grze item na supporta, w drugiej nie. I zamiast 1.1k expa dostalem 1.170 z kawałkiem, wiec srednio sie oplaca xD

Bo to zależy od wkładu w wygraną walkę: No i co jak zabiłeś tyle samo jak, twoja drużyna w drugim meczu zabiła więcej.

Czyli Proporcje nie są zachowane...

jifdyv.jpg

Opublikowano

Wogóle ten system wg mnie jst bardzo dziwny, bo gdy gram jeden z "meczy życia" i robie niwiadomo jak dobre staty to i tak dostanę mniej punktów i gorszą ocenę niż jakbym grał dla luzu.

Opublikowano

Różnicy zbytnio wielkiej nie ma... Ale zawsze coś :)

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>

<!-- Fantasy Bass -->

<ins class="adsbygoogle"

     style="display:block"

     data-ad-client="ca-pub-5122566234468357"

     data-ad-slot="2119977022"

     data-ad-format="auto"></ins>

<script>

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

</script>

Opublikowano

Miałem 6/0/24 Rek'Sai i dostałem mniej expa niż jak grałem Kalistą co miałem 11/11/13 co pieprzyłem wszystko i ginąłem jak idiota. Nie rozumiem jak to działa, ale to z supportowym przedmiotem mi zwiększa góra o 30-40 pktów. :P

Opublikowano

Sorry za off topic ale wie ktoś co oznaczają te literki jak się najedzie na to kółko z punktami? :)

Jest to tak jak by "system oceniania" jak w szkole, liczy sie to od litery S[czyli lewa strona] w prawo,  gdzie S = oceną 5, czyli najwyższą i im bardziej na prawo tym "mniejsza" ocena, gdy będziesz mieć np  S- to masz tak jak by -5.

Opublikowano

Graj postacią, która nie jest supportem.

 

Graj normalnie.

 

Kup item dla supportów przed końcem gry.

 

System myśli, że jesteś supportem.

 

= Profit.

Zawiodłem Się

 

Play as a non-support champ like Kalista.

 

Play normally.

 

Buy a support item before the game ends.

 

The system thinks you're playing as support.

 

= Profit.

 

(Znalezione na GOS)

                                                                                    20141229160810uid1.gif

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Niby przydatne ale bez sensu xD. Lepiej nie ryzykować kupując itemy dla supp. Ale jeżeli ktoś jest ryzykantem to powodzenia ;)

LQyn8jq.png

Opublikowano

Niby przydatne ale bez sensu xD. Lepiej nie ryzykować kupując itemy dla supp. Ale jeżeli ktoś jest ryzykantem to powodzenia ;)

Jakie ryzyko?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Heheh jestem supportem i dostaję tyle co każdy  :v

To ile dostaniemy zależy od meczu jak zagralismy tak dostaniemy.

Zagralismy słabo dostaniemy mało. Zagralismy dobrze dostaniemy dużo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...