Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z wejściem na serwer. Mam op'a na serwie i ja mogę wchodzić na serwer, ale inni gracze już nie. Wyskakuje im takie coś: Internal Exception: java.lang.ClassCastException: bit cannot be cast to fm 

Nie wiem co robić, aktualizowałem javę serwera z 7 na 8.­

Opublikowano

Hosting: Enderchest.pl (niedawno przeniosłem z fiberhost.pl, od wtedy wyskakuje ta wiadomość)

Silnik: CraftBukkit 1.7.2

500 slotów i 32 GB RAM

Pluginy:

- aAntiSpam

- AntiBotUltra

- AuthMe

- AZRank

- Citizens

-ClearChat

-ClearLag

-ColoredSigns

-CombatLog

- CustomServerMessages

-Essentials

-HolographicDisplays

-MotdManager

-Multiverse-Core

-Multiverse-Inventories

-Multiverse-Portals

-NoPL

-PermissionEX

-PlotMe

-Quster

-ScoreBoardStats

-TreasureChest

-Vault

-World Edit

-World Guard

To wszystko co podałem, liczę na pomoc.

Opublikowano

Hosting: Enderchest.pl (niedawno przeniosłem z fiberhost.pl, od wtedy wyskakuje ta wiadomość)

Silnik: CraftBukkit 1.7.2

500 slotów i 32 GB RAM

Pluginy:

- aAntiSpam

- AntiBotUltra

- AuthMe

- AZRank

- Citizens

-ClearChat

-ClearLag

-ColoredSigns

-CombatLog

- CustomServerMessages

-Essentials

-HolographicDisplays

-MotdManager

-Multiverse-Core

-Multiverse-Inventories

-Multiverse-Portals

-NoPL

-PermissionEX

-PlotMe

-Quster

-ScoreBoardStats

-TreasureChest

-Vault

-World Edit

-World Guard

To wszystko co podałem, liczę na pomoc.

Na 100% to jest enderchest?

W sklepie ich nie ma oferty z dostępem do 32gb ramu

A oferta no limit ram nie ma podane ile tam tego jest

TEMAT


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...