Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co zrobić aby można było przepalać na serwerze minecraft?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż mam problem z moim serwerem,nic nie może się przepalać oprócz (rud) węgla,diaxów,żelaza,złota,redstone i jedzonka (dokładnie tych rzeczy) ryb,schabowego,wołowiny i ziemniaków :( Co mam zrobić?

Opublikowano

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi, nie możesz przepalać w piecu nic oprócz wyżej wymienionych rzeczy?

Może zwyczajnie próbujesz wsadzić to pieca coś, czego się nie da. Sprawdź też czy nie masz pluginów/skryptów typu EssentialsProtect, które mogą to blokować. 

Opublikowano

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi, nie możesz przepalać w piecu nic oprócz wyżej wymienionych rzeczy?

Może zwyczajnie próbujesz wsadzić to pieca coś, czego się nie da. Sprawdź też czy nie masz pluginów/skryptów typu EssentialsProtect, które mogą to blokować. 

Wsadzam glinę piasek nie można przepalić :'( 

Opublikowano

­Podaj listę pluginów, usuń EssentialsProtect lub/i EssentialsAntyBuild.

Spróbuj również wpisać /stoplag i /stoplag -c

@up 

AntiJoinBot

AuthMe

AutoSaveWorld

AzRank

BetterEnderchest

ChestShop

Citizens

ClearLag

ColoredSigns

CombatLog

dragoTeleport

Essentials

EssentialsAntiBuild

EssentialsProtect

EssentialsChat

EssentialsSpawn

FunnyGuilds

MagicCarpet

Multiversecore

NoCheatPlus

OpenINV

OtherDrops

PermissionsEX

Recipe

Sprawdzam

TreasureChest

Vault

WorldEdit

WorldGuard

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...