Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dlaczego rangi nie mają kolorów?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż ostatnio pobrałem pewną paczkę. Na początku działało wszystko wręcz wspaniale. Natomiast później coś się stało z rangami.

Kiedy wpisuję /setrank (gracz) Admin lub /pex user (gracz) group set Admin, nie działają kolory.

 

Zastanawiacie się pewnie o co chodzi. Chodzi o to, że kiedy piszę te komendy, które dają rangi wszystko działa oprócz kolorów. To znaczy permisje się włączają, ale nie ma tych 'prefixów.'. Jednak w moim przypadku można nazwać to zwykłymi kolorkami, ponieważ kiedy ustawiałem plugin 'PermissionsEX' przy 'prefix' np. u gracza wpisywałem '&7'. Co jest nie tak?

 

Przykład z permissionsEX...

groups:
  Gracz:
    default: true
    prefix: '&7'
    permissions:
 
Czy z tym jest w porządku? Czy problem tkwi głębiej?
 
Z góry dziękuję za pomoc. :-)
Opublikowano

­Musisz nadać jej prefix:

 

prefix: '&7[&6Gracz&7]' - [Gracz]

Opublikowano

­Pamiętaj, że jeżeli masz prefixy zdefiniowane w pexie (choć lepiej w essentialsie) musisz mieć tam, gdzie wyświetlasz nick gracza {DISPLAYNAME}

 

sygnatura.png

Opublikowano

­Musisz nadać jej prefix:

 

prefix: '&7[&6Gracz&7]' - [Gracz]

W prefixie nadałem randze 'Gracz'. '&7'. To znaczy bez rangi, ale z kolorkiem. Tak nie może być?

Jak używasz Essentials to podaj kod odpowiedzialny za chat.

Ja robię rangi w pexie.

Opublikowano

­

 

W prefixie nadałem randze 'Gracz'. '&7'. To znaczy bez rangi, ale z kolorkiem. Tak nie może być?

 

Prefix (ranga) to jest to: [Gracz].

 

Ustaw sobie: prefix: '&7[&6Gracz&7] ' i będzie wyświetlało tak: [Gracz] MarekPL1: tekst

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...