Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PayDay 2 - zacina się oraz klatkuje.


misterio50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[Problem] PayDay 2- tnie się i klatkuje, LOW FPS

Witam mam mały problem z grą tzn. mam spadki nawet do 10 fps. Grę kupiłem na steam i chciałbym wiedzieć co mogę zrobić żeby gra chodziła chociaż na 30 fps. Z tego co widzę co na minimalnych powinno śmigać jak powalone ale w ogóle nie da się grać. POMOCY :(







Parametry komputera:

PROCESSOR:

Name:  Intel® Core i3-4000M CPU @ 2.40GHz
Manufacturer:  Intel
Speed:  2.4 GHz
Category:  Mainstream
Generation:  11th
Brand:  Core i3 4th Gen
Cores:  4

GRAPHICS:

Name:  Intel® HD Graphics 4600
Chipset:  Intel® HD Graphics 4600
Manufacturer:  Intel
Memory:  1.1 GB
Category:  Mainstream
Generation:  12th
DirectX:  11.1

OS:
Name:  Microsoft Windows 7 Home Premium Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit

MEMORY:
Size:  4.0 GB



WYMAGANIA GRY:

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows XP SP3
  • Procesor: Intel Dual Core 2 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8800/ATI Radeon HD 2600 (minimum 256 MB)
  • DirectX: 9.0c
  • 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • Karta dźwiękowa kompatybilna DirectX 9.0c

 

Zalecane:

  • System operacyjny: Windows XP SP3/Vista/Windows 7
  • Procesor: Intel Quad Core 2.3 GHz
  • Pamięć: 3 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX460/ATI Radeon HD 5850 (minimum 512 MB)
  • DirectX: 9.0c
  • 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c



 

 

Opublikowano

A może po prostu kup normalną kartę graficzną a nie grasz na zintegrowanej.

Opublikowano

Rzeczywiście sprzęt cienki, ale od biedy możesz spróbować z Game boosterem. Powinno być plus kilka FPSów.

1583214294267341314985.png

 

by

 

Ziółko.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ustawienia zmniejszone masz? Te wszystkie v-sync, ambient occlusion, Wygładzanie krawędzi i tego typu głupoty wyłączyłeś?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...