Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak łatwo dropić skrzynie i skiny/Skrzynie Falchion


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie, z tej strony LipskyHD!

 

Jak łatwo dropić skrzynie i skiny/Skrzynie Falchion - Serwery Idle

 

Opublikowano

to zależy od szczęścia, ale odpalamy kompa, minimalizujemy csa i patrzymy coś, odrabiamy lekcje, sprzątamy i szanse są

Opublikowano

stary sposób, znam go od lat, są nawet serwery połączone z idle na których można wbijać osiągnięcia.

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie, z tej strony LipskyHD!

 

Jak łatwo dropić skrzynie i skiny/Skrzynie Falchion - Serwery Idle

 

a nie ma za to vaca?

Opublikowano

Nie ma, to granie tylko na serwerze. Julu jestem ciekawy o co Ci chodzi, bo audio jest dobrze obrobione, a jeśli chodziło Ci o barwę głosu to pragnę usłyszeć Twój piękny wokal.

 

Opublikowano

Dalej można dropić skrzynki i skiny na serwerach Idle? Ta opcja jest na zawsze czy tymczasowo?

Skiny/skrzynki da się sprzedać na na rynku CS?

Nie moc silnika, lecz Technika robi z ciebie zawodnika

 

sygnaturkaa.jpg

Opublikowano

Pytanie do zostawiania konta na serwerze idle.

 

Czy przed każdym meczem muszę wy klikać wszystko bym widział innych graczy czy mogę zostawić konto na dłużej i jakby dalej będę w tych meczach?

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wpisujesz achievemnet w wyszukiwarke albo idle i masz tysiace tych sererow. Nie sadze aby ajkis byl "najlepszy" bo kazdy jest taki sam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wystarczy że stoję,nic nie robię i skrzynki,skiny mi lecą i to co mi dropnie to mogę sprzedać na rynku steam :D ?
Przepraszam, że pytam, ale kupiłem cs:go nie dawno :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...