Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gość HelperOne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­"Włącznik i wyłącznik w minecraftcie"-Poradnik:


 


 


 


Zacznijmy od materiałów jakich potrzebujemy:


-Około pół staka redstone1zybzoy.png


-trzy przekaźniki142fzlt.gif


-Jeden lepki tłok9pvuc7.png


-Dwa przyciski2lcsgpe.png


-Materiał budulcowyaxh6xs.png


-rozum w głowie :D


 


Najpierw kładziemy 1 klocek budulcu i na nim przycisk:


2yzahk7.png


Pajączek się patrzy co budujemy?? Dobrze!! xD


 


Następnie robimy taki mechanizm co jest na zdjęciu, dziwne jest to że przekaźnik jest ułożony naprzeciwko sygnału guzika na północ(góra), ale to wymagane, odkryłem to sam przypadkiem, tak jak na zdjęciu odwróciłem przekaźnik i nagle pokazał się stały sygnał:


24nmcll.png


 


Na razie nasz mechanizm może zrobić tylko sygnał, który będzie na zawsze, lecz się nie wyłącza. Wyłączanie wymyśliłem od razu-tłok z budulcem:


296hrok.png


 


I to już koniec, do tego "Ujścia" można podłączyć lampy lub nadal ciągnąć redstone do swoich mechanizmów:


k35cb6.png


 


Dziękuje za przeczytanie, jeżeli ci się spodobało daj like, jeśli nie to pomyśl, że to napisał pies i też daj like:) :D .


 


 


Opublikowano

Włącznik włącza a wyłącznik wyłącza lampe, to aż takie trudne ?:D

1327749533-U104252.png


 


WOLNOŚĆ DLA KONOPI - KONOPIE DLA WOLNOŚCI !

Opublikowano

­

 

Włącznik włącza a wyłącznik wyłącza lampe, to aż takie trudne ? :D

Właściwie niekoniecznie musi być to lampa, można nadal "ciągnąć" redstone i zrobić coś innego

Opublikowano

można ukryć za ścianą w podłodze itp włącza i wyłącza (tłoki sroki lampy wszystko co chcesz)

 

przód:

27wso48.png

lewa:

2lnwfh0.png

prawa:

63wzf8.png

góra:

34dlpcp.png

1327749533-U104252.png


 


WOLNOŚĆ DLA KONOPI - KONOPIE DLA WOLNOŚCI !

Opublikowano

­

 

można ukryć za ścianą w podłodze itp włącza i wyłącza (tłoki sroki lampy wszystko co chcesz)

 

przód:

27wso48.png

lewa:

2lnwfh0.png

prawa:

63wzf8.png

góra:

34dlpcp.png

Bardzo dobry pomysł!! Zbudowałem i takie coś mi wyszło:

 

Wstawiajcie też własne pomysły na pomniejszenie lub wykożystanie tego mechanizmu!!

Opublikowano

Wg mnie średnio przydatne, powód ? :

→ To sam robi dźwignia

→ Jest to niepotrzebne marnoiwanie surowców

→ Nie jest to jakieś rewolucyjne

Dla mnie jest to poprostu bajer dla serwerów, a nie przydatna rzecz

T3hSdWU.png


Pociesz żebraczka


lajkiem...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Po co to robić? Nie można dźwigni xD

Takie przełączniki mogą się przydać w różnych mechanizmach, a w dodatku wyglądają lepiej od dźwigni. Każdy sposób prowadzący do celu jest dobry. ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mozna tez zrobic prosta bramke

 

 

Tak ze sa 2 bloki na ktorych sa przyciski. Od blokow jest negacja i redstone ktory wchodzi na gore drugiego bloku a z drugiego wchodzi na pierwszy i zadziala tak samo

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...